آرمان اصفهان
10:50 - دوشنبه 05 بهمن 1394

انتخاب استاد واحد دولت آباد به عنوان استعداد برتر و برگزیده بنیاد ملی نخبگان

بنیاد در حال حاضر حمایت های بسیار خوبی را از نخبگان انجام داده و بهتر است، خروجی های پژوهش های نخبگان بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، تا از نظر علمی هزینه های انجام شده، ارزشمند باشد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ روح الله سلحشور دانشجوی مقطع دکترای مدیریت تولید و عملیات دانشگاه تهران و استاد مدعو واحد دولت آباد، به عنوان دانشجوی صاحب استعداد برتر و برگزیده بنیاد ملی نخبگان درسال 94-95 انتخاب شد.
سلحشور در این خصوص گفت:« بنیاد ملی نخبگان هر ساله طبق آیین نامه و با توجه به شاخص های علمی، پژوهشی اقدام به انتخاب و معرفی دانشجویان نخبه می کند. »
وی در ادامه افزود:طبق ارزیابی انجام شده در دانشگاه تهران و با بررسی مدارک و مستندات در شورای آموزش دانشگاه، بنده به عنوان یکی از دانشجویان مقطع دکترا برای ارزیابی به بنیاد معرفی شدم و پس از بررسی مدارک و مستندات، این بنیاد بنده را به عنوان دانشجوی صاحب استعداد برتر و برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 94-95 معرفی کرد.
سلحشور در رابطه با این انتخاب گفت: « استعدادهای برتر بنیاد می توانند، از تسهیلات و امکانات مانند فرصت مطالعاتی برای دانشگاه های رتبه 1 تا 200 دنیا و حمایت های، پژوهشی آموزشی و فن آوری و تشویق های مادی ومعنوی این بنیاد استفاده کنند. »
وی در رابطه با پژوهش های و فعالیت های علمی، خود گفت: « در یک سال گذشته موفق به ثبت سه مقاله ISI در زمینه مدیریت تولید شدم و تاکنون در مقاطع تحصیلی علاوه بر انتخاب به عنوان دانشجوی استعداد درخشان، موفق به ارائه 22 مقاله در زمینه مختلف مدیریت شدم، که بسیاری از این پژوهش های را مدیون اساتید خود در دانشگاه آزاد اسلامی هستم. »
این دانشجوی نخبه در رابطه با همکاری در زمینه فعالیت های اجرایی اظهار کرد، « تاکنون موفق به همکاری برای اجرایی چند پروژه تحقیقاتی با شرکت های LG کره و شرکت Sinopec چین، پژوهشکده علوم و تکنولوژی زیردریای دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت های داخلی در زمینه نفت و گاز شده ام. »
وی در رابطه با وضعیت کنونی پژوهش در کشور گفت: « بنیاد در حال حاضر حمایت های بسیار خوبی را از نخبگان انجام داده و بهتر است، خروجی های پژوهش های نخبگان بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، تا از نظر علمی هزینه های انجام شده، ارزشمند باشد.
سلحشور در پایان ضمن دعوت از تمامی پژوهشگران برای ورود به حوزهای مختلف پژوهش و تحقیق گفت: با توجه به برداشته شدن بسیاری از تحریم ها و افق های روشن پیش رو و تاکید رهبر انقلاب به استفاده از تکنولوژی و پژوهش، امید وارم بتوانیم، با تلاش پژوهشگران کشورمان در علوم روز دنیا زبانزد جهان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار