آرمان اصفهان
16:32 - دوشنبه 28 دی 1394

خودمان اندر خم یک کوچه مانده ایم، انقلاب آن سوی مرزها به ثمر نشسته ا ست

ما در دوران جدید هرچقدر هم به تمدن و فرهنگمان ببالیم اما باید بپذیریم که آنچه از مدیریت و منش امام راحل(ره) حاصل شده است را بخوبی احیا و اجرا نکرده ایم.

به گزارش آرمان اصفهان؛ رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: چشم دنیا به چگونگی برگزاری آئین های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن امسال قبل از برپایی انتخابات اسفند است.
جعفر عسگری روز دوشنبه در گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اصفهان در سالن اجتماعات صدا و سیما بیان کرد: پیروزی انقلاب شکوهمند و مردمی اسلامی، ثمرات زیادی برای بشریت داشت که با بصیرت، مقاومت و ایستادگی حاصل شد.
وی خاطرنشان کرد: احیای اسلام ناب و تشیع علوی از دستاوردهای بزرگی بود که در ادامه به تجلی فرهنگ عاشورایی منجر شد و در آیین ها و برنامه هایی همچون پیاده روی میلیونی اربعین حسینی بروز و ظهور یافت.
وی تصریح کرد: رسالت انقلاب ما وطنی، منطقه ای و محلی نیست بلکه جهانی است و باید پاسخگوی نیاز بشریت باشد اما در داخل کشور خودمان می بینیم که هنوز اندر خم یک کوچه مانده ایم و این یک خسارت و زیان بزرگ برای ماست.
عسکری ادامه داد: بازگویی و بازآفرینی هنرمندانه دستاوردهای انقلاب، کار روابط عمومی هاست و این ظلم بزرگی است که اینها را نادیده و سرسری بگیریم.
به گفته وی، خلق تروریست های داعش و گروه ها و فرقه های مشابه تنها ناشی از وحشت و برای جلوگیری از گسترش فرهنگ ناب علوی، عاشورایی و انقلابی است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: دهه فجر زمان تجدید عهد با ولایت و برگرفتن زنگارهای انقلاب اسلامی است و در این میان نقش روابط عمومی ها بسیار خطیر و حساس است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان تاکید کرد: ما در تاریخ نگاری انقلاب و تمدن باشکوهمان، ضعیف عمل کرده ایم.
حسین سیستانی  اظهار کرد: یکی از راه های مهم پوشش این ضعف، کارهای هنرمندانه و خلاقانه است که کمتر دیده شده است.
وی ادامه داد: هرچند هنرمندان ما کارهای بسیار قشنگ و شاخصی داشته اند اما در مقایسه با غربی ها، کار زیادی نکرده ایم.
سیستانی افزود: ما در دوران جدید هرچقدر هم به تمدن و فرهنگمان ببالیم اما باید بپذیریم که آنچه از مدیریت و منش امام راحل(ره) حاصل شده است را بخوبی احیا و اجرا نکرده ایم.
معاون استاندار اصفهان با طرح این سوال که ما بعنوان مدیران نهادها و روابط عمومی ها برای درک ابعاد انقلاب چه کرده ایم، افزود: ضعف در تاریخ نگاری و ثبت خوب وقایع یکی از نقاط ضعف جدی ما در این زمینه است.
این مسوول خاطرنشان کرد: رهبری درست و نگاه به جایگاه ولایت، تکیه بر مکتب و اعتقاد به مبانی اسلام و حضور فعال و موثر مردم مسلمان باعث بیمه شدن و ماندگاری انقلاب اسلامی شده است.
معاون استاندار اصفهان اظهار کرد: اگر دیروز در جنگ هشت ساله پیروز شدیم و امروز در میدان مذاکره نتیجه گرفتیم همه نتیجه رشد و بالندگی انقلابمان است که البته هنوز هم جای کار بسیار دارد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری اصفهان در این گردهمایی یکروزه با اعلام اینکه مجوز انجمن روابط عمومی های اصفهان از انجمن روابط عمومی های ایران برای نمایندگی اصفهان گرفته شده است، بیان کرد: مدیران این بخش باید برای عضویت در این انجمن به سایت انجمن مراجعه کنند.
غلامرضا قائدی ها تاکید کرد: 37 روابط عمومی برتر سازمان های دولتی و اجرایی استان اصفهان در برگزاری انتخابات و دهه فجر، فروردین سال 95 تقدیر می شوند.
وی از مدیران روابط عمومی دستگاه های استانی خواست تا با ستاد انتخابات این استان مستقر در استانداری اصفهان همکاری و تعامل داشته باشند.

مدیر کل صدا و سیمای اصفهان در ادامه با یادآوری رنگ خدایی بودن همه چیز در اوائل انقلاب اظهار کرد: ضروری است که در این دوران یکبار دیگر به خودمان بازگردیم و این همه طلبکاری را کنار بگذاریم.
احمدی افزادی اضافه کرد: هر دهه فجر تلنگری است برای به خود و خداآمدن و اینکه طلبکار خودمان باشیم نه طلبکار خدا و دیگران.
به گفته مدیر رسانه ملی در استان اصفهان، فجر یک آئین و مراسم دولتی و فرمیک نیست بلکه این دهه متعلق به مردم است.
این مسوول نشاط انقلابی را در کنار دیگر ویژگی های انقلابی دارای ارزش و اهمیت دوچندانی در جامعه امروز عنوان کرد و گفت: همین چند سال پیش تشخیص تفاوت جشن های فجر و نوروز از یکدیگر سخت بود.

اجرای گروه تواشیح مولا از دیگر برنامه های این همایش یکروزه روابط عمومی های استان اصفهان بود.

7147/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار