آرمان اصفهان
16:51 - یکشنبه 27 دی 1394

90 درصد از اجاره موقوفات شهرستان لنجان به روز رسانی شده اند

در شهرستان لنجان 780 موقوفه وجود دارد که طبق مصوبه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور باید تا قبل از به پایان رسیدن سال این تعداد از موقوفات اجاره نامه های آن ها به روز رسانی و تمدید شوند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان خبر داد: در سال جاری و تا کنون 90 درصد از اجارات موقوفات شهرستان لنجان به روز رسانی شده اند.
محمد رضا ترحمی اظهار کرد: با تلاش و پی گیری های صورت گرفته شده توسط پرسنل، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان موفق شده است که در سال جاری و تاکنون 90 درصد از اجاره بهاء موقوفات و رَقبات این شهرستان را تمدید و به روز رسانی کند.
وی در ادامه تصریح کرد: در شهرستان لنجان 780 موقوفه وجود دارد که طبق مصوبه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور باید تا قبل از به پایان رسیدن سال این تعداد از موقوفات اجاره نامه های آن ها به روز رسانی و تمدید شوند.
این مسوول در ادامه افزود: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیز به همین منظور موفق شده است که تعداد 740 موقوفه و رقبه این شهرستان به روز رسانی و تمدید کند که این تعداد 90 درصد از کل موقوفات می باشند و مابقی آن ها نیز  تا پایان بهمن ماه امسال به روز رسانی و تمدید می شوند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار