آرمان اصفهان
11:02 - شنبه 26 دی 1394

رییس سازمان بسیج مستضعفین:

قتل‌های زنجیره‌ای کار سلطنت طلب ها بود

لشکرهای عظیم رسانه گسترده شد و امروز بیش از ٩٥درصد رسانه‌های عالم در دست خشن‌ترین دشمنان ملت‌های عالم است؛ چون دیگر سلاح‌هایشان کارساز نیست».

به گزارش آرمان اصفهان؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه گفت: «امروز با انقلاب عظیم اسلامی شرایط دنیا کاملا عوض شده است».

سردار نقدیافزود: «کنگره آمریکا انگار مسئولیتش عوض شده و به‌جای قانون‌گذاری برای آمریکا تبدیل به مؤسسه قانون‌گذاری علیه ایران شده و ١١ قانون در انتظار تصویب درباره ایران دارد». او ادامه داد: «یک خصوصیت مهم دنیا که حاصل انقلاب اسلامی است این است که امام(ره) قدرت ملت‌ها را در دنیا نشان داد و ثابت کرد که ملت‌ها می‌توانند برابر هر قدرتی در دنیا ولو با دستان خالی بایستند».

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: «باور غربی‌ها و نظام سلطه این شده که قدرت ملت‌ها را با قدرت رسانه کنترل کنند؛ البته فرمول آنها ناقص است چون قدرت خدا و ایمان را درک نکردند و روزبه‌روز بر تعداد رسانه‌هایشان افزودند».
سردار نقدی افزود: «لشکرهای عظیم رسانه گسترده شد و امروز بیش از ٩٥درصد رسانه‌های عالم در دست خشن‌ترین دشمنان ملت‌های عالم است؛ چون دیگر سلاح‌هایشان کارساز نیست».
او ادامه داد: «رسانه امروز در دست قدرت‌های شیطانی است و هر روز به تعداد آنها افزود می‌شود؛ البته آنها اقدامات میدانی را هم به‌عنوان مکمل رسانه در دستور کار دارند».
کری غلط کرده که تشکر کرده است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: «مهرماه آمریکا به یک بیمارستان در افغانستان حمله کرد اما اصلا رسانه‌ها به آن نپرداختند یا همین چند روز پیش سربازان امام زمان(عج) مثل موش گوش سربازان آمریکایی را گرفتند و گفتند اینجا جای شما نیست، اما برخی رسانه‌های کشور معلوم نیست کجایی هستند؛ پیام تشکر وزیر امور خارجه آمریکا را تیتر کردند؛ که باید گفت اصلا غلط کرده که تشکر کرده و سربازانشان غلط کردند که به خلیج فارس آمدند».
او اقدامات میدانی استکبار را برای تکمیل کار رسانه‌ها مهم دانست و افزود: «برای خشن جلوه‌دادن ملت ایران مزدوران سرویس‌های جاسوسی آمریکایی فعال می‌شوند و عناصری که سلطنت‌طلب هستند وارد دستگاه‌های نظام می‌شوند و قتل‌های زنجیره‌ای را راه می‌اندازند و بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به‌صورت برخی خانم‌ها اسید می‌پاشند که چهره حزب‌اللهی‌ها را بد جلوه دهند. روز دیگر با دست‌های پشت ‌پرده، برنامه‌ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه‌های ما را خراب کنند وگرنه صد نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟»
او با انتقاد از برخی اظهارات نسنجیده در شرایط فعلی افزود: «مأموریت این رسانه‌ها و مزدورانشان این است که سطح مبارزه ملت ایران با آمریکا را به مبارزه عجم و عرب و عربستان تنزل دهند. برای جاانداختن این موضوع تیتر می‌زنند که ایران باید از جهان عرب مدتی فاصله بگیرد. اینها تلقین رسانه‌های وابسته است».
او تأکید کرد: «بایستی امروز خیلی هوشیارانه عمل کرد چون حرکت عظیم انقلاب ملت‌ها را به صحنه آورده حالا دشمنان می‌خواهند این قدرت را علیه خود ملت‌ها با تفرقه و جنگ و تکفیری‌ها به‌کار گیرند».
نقدی افزود: «یکی دیگر از مسائل مهم امروز دنیا سرعت تحولات است و هر لحظه حادثه مهمی اتفاق می‌افتد و این مسئله اهمیت رسانه را نشان می‌دهد و مهم‌ترین رسالت ما انسجام ما است».
کم‌کاری دیپلماسی عمومی ما در داخل آمریکا
او با بیان اینکه امروز قدرت اصلی دشمن با استفاده از تزویر رسانه است که باور غلط در ملت‌ها ایجاد می‌کند، اضافه کرد: «پس از برجام وضعیت ایران در افکار عمومی آمریکا بهتر نشد و امروز مسئولان آمریکا در رقابت انتخاباتی خود می‌گویند من زودتر پرونده ایران را پاره می‌کنم و با آن مقابله می‌کنم درحالی‌که قبلا در رقابت‌هایشان می‌گفتند من زودتر با ایران تعامل و مذاکره می‌کنم این یعنی پسرفت وضعیت ما در عرصه بین‌المللی و کم‌کاری دیپلماسی عمومی ما در داخل آمریکا».
او اعتبار دومیلیاردو ٣٠٨میلیون‌دلاری آمریکا برای دخالت در امور داخلی ایران را، نشانه سیاست‌های خصمانه آمریکا دانست و ادامه داد: «این بودجه در کشور ما صرف رسانه‌هایی می‌شود که تصویر آمریکا را زیبا جلوه می‌دهند».

او گفت: «آمریکایی‌ها با لباس‌های زیبا و یقه‌های بسته و کراوات‌زده در منطقه می‌آیند و دم از صلح و آرامش و دوستی می‌زنند درحالی‌که عامل همه این جنایت‌‌ها و درگیری‌ها خودشان هستند».
نقدی افزود: «اوباما در نطق سالانه خودش گفت نتوانسته هیچ کاری برای اقتصاد آمریکا کند ولی چرا این موضوع در رسانه‌های ما مطرح و تیتر نمی‌شود چون می‌خواهند ما باور کنیم که آمریکا می‌تواند اقتصاد ما را درست کند و این توهم که آب و نان ما را آمریکا تأمین می‌کند، ایجاد شود». او گفت: «اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در ناتوانی ساماندهی اقتصادی، به دلیل سرمایه‌داری عده‌ای محدود در آمریکا تکرار حرف‌های گورباچف علیه نظام سوسیالیستی است».

شرق

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار