آرمان اصفهان
12:12 - سه شنبه 22 دی 1394

خدمات تفریحی برای کلاس های طرح ملی حفظ در کاشان ایجاد شد

برگزاری اردوهای تفریحی فرهنگی و ارائه خدمات گردشگری، تفریحی از جمله ارائه بلیت های شهر بازی سیمرغ کاشان، بلیت سینما و استخر های سرپوشیده کاشان از جمله برنامه های متنوع تفریحی شرکت کنندگان است.

به گزارش آرمان اصفهان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: خدمات تفریحی و رفاهی متنوعی به شرکت کنندگان در طرح ملی حفظ قرآن کریم شهرستان کاشان ارائه می گردد.
حجت الاسلام و المسلمین جعفر جنتی در حاشیه بازدید از کلاس های طرح ملی حفظ قرآن کریم در کاشان اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر تربیت بیست میلیون حافظ در ایران اسلامی اداره اوقاف و امورخیریه کاشان اقدام به برپایی کلاسهای طرح تربیت حافظان قران کریم نموده است.
وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۱۳۰ مربی طرح ملی حفظ در کاشان با این اداره همکاری دارند و بیش از ۸۰ کلاس بطور فعال در حال ارائه خدمات به متقاضیان این طرح می باشند برگزاری کلاسها در بقاع متبرکه، مساجد و مدارس کاشان توسط اساتید و مربیان با تجربه همچنان در این شهرستان ادامه دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان در ادامه افزود: برگزاری اردوهای تفریحی فرهنگی و ارائه خدمات گردشگری، تفریحی از جمله ارائه بلیت های شهر بازی سیمرغ کاشان، بلیت سینما و استخر های سرپوشیده کاشان از جمله برنامه های متنوع تفریحی شرکت کنندگان در این طرح می باشد
حجت الاسلام و المسلمین جنتی در ادامه بیان کرد: این طرح نزدیک به چهار سال است که در شهرستان کاشان شروع و تا کنون مشغول به کار بوده و امید است بتوانیم با همکاری هر چه بهتر سایر نهادها و سازمان های فرهنگی کاشان به این امر مهم رونق هر چه بیشتر ببخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار