آرمان اصفهان
09:40 - یکشنبه 20 دی 1394

نماینده دهاقان و شهرضا در مجلس:

احمدی نژاد ربطی به اصولگرایان ندارد

نمي توان عملکرد دکتر احمدي نژاد را يک عملکرد اصولگرايانه بناميم و او را سمبل اصولگرايي بدانيم. عملکرد احمدي نژادي مسيري جداي از اصولگرايي و خاص خود او بوده است و ارتباطي با عملکرد اصولگرايان ندارد.

به گزارش آرمان اصفهان، نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس نهم معتقد است: احمدي نژاد با اقداماتي که به خصوص در دوره دوم رياست جمهوري خود انجام داد، نشان داد اصولگرا نيست.
عوض حيدرپور، عضو فراکسيون رهروان ولايت مجلس، در خصوص طرح مجدد اتفاقات مجلس ششم به عنوان استراتژي انتخاباتي اصولگرايان عليه اصلاح طلبان، گفت: در فضاي پر نشاط سياسي امروز هم اصلاح طلبان و هم اصولگرايان مي توانند در کنار يکديگر فعاليت هاي انتخاباتي را با شوق و نشاط شروع کنند و در عين حال هر جناحي که برنامه مدون تر داشته باشد که بتواند شرايط و مشکلات امروز مردم را حل کند به طور طبيعي ممکن است مورد اقبال مردم قرار بگيرد.
وي افزود: اگر نگراني هم در خصوص عملکرد اصلاح طلبان در خلال مجلس ششم وجود دارد که کشور متحمل آن شد، همه مردم به آن واکنش نشان دادند و آن عملکرد را رد کردند و اگر جايي هم اشاره به آن سمت مي شود از سر دلسوزي است و بحثي به عنوان اصلاحات هراسي مفهومي ندارد اگر اصولگرايان و اصلاح طلبان زير خيمه انقلاب باشند و شرايطي که رهبر معظم انقلاب تبيين کردند رعايت کنند همه فرزندان انقلاب هستند و جاي نگراني از حضور فرزندان انقلاب در فضاي انتخاباتي وجود ندارد و همه تحت منويات رهبر انقلاب به صورت جدي در انتخابات شرکت مي کنند و يک انتخابات پرشوري را در پايان سال رقم خواهند زد.
اين نماينده مجلس در ادامه در خصوص استراتژي اصلاح طلبان مبني بر حمله به دولت احمدي نژاد به عنوان يک دولت اصولگرا نيز گفت: احمدي نژاد با اقداماتي که به خصوص در دوره دوم رياست جمهوري خود انجام داد، نشان داد اصولگرا نيست، بلکه يک پديده با ويژگي هاي خاص خود بوده است که در جامعه ما جايي نداشت به همين دليل مردم به جاي اينکه به راهي که احمدي نژاد رفته بود، تمکين کنند، به خط مشي اعتدال و عقلانيت که دکتر روحاني مطرح کرد، راي دادند.

بنابراين نمي توان عملکرد دکتر احمدي نژاد را يک عملکرد اصولگرايانه بناميم و او را سمبل اصولگرايي بدانيم. عملکرد احمدي نژادي مسيري جداي از اصولگرايي و خاص خود او بوده است و ارتباطي با عملکرد اصولگرايان ندارد.
حيدرپور در پاسخ به سوال ديگری مبني بر هشدار درباره دو قطبي شدن انتخابات به «اعتدال و افراط» نيز اظهار داشت: اين مردم هستند که در انتخابات در همه دوره ها وارد شدند و ترکيب مجلس يا ترکيب دولت را رقم زدند لذا چنين اتفاقي نخواهد افتاد. مردم به دنبال برنامه هايي هستند که مشکلات مردم را درک کند و با شناختي که از انتخاب و رفتار مردم داريم نگراني از جهت دو قطبي شدن انتخابات وجود ندارد و علي القاعده مردم انتخاب احسن را همانطور که در دوره هاي قبل انجام دادند در اين دوره نيز انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار