آرمان اصفهان
08:30 - یکشنبه 01 آذر 1394

اسلام گرایانی که مشروب می خوردند !

به تازگی پلیس بلژیک نیز اعلام کرد دو برادر از خانواده عبد السلام که از هشت نفر عامل حملات پاریس هستند، صاحب باری (Bar) بوده اند که تنها دو هفته قبل آن را فروخته اند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ روشن شدن زوایای جدید از زندگی عاملان حملات پاریس بار دیگر این واقعیت را به شکل عیان تری نشان داد که اعضای گروه تروریستی داعش به رغم شعار های مذهبی خود نه تنها در رفتار و اعمالشان رنگی از دین وجود ندارد بلکه گذشته آنان نیز موید این مسئله است که سران داعش با سوء استفاده از هیجانات، احساسات و شست و شوی مغزی بسیاری از اعضای خود که عمدتا جوانان هستند اهداف خود را به پیش می برد.

دختری که دست به حمله انتحاری در پاریس زد، متولد بلژیک است و با وجود مسلمان زاده بودن هیچ تدینی نداشته است و با مردان متعدد روابط غیر شرعی داشته است، اما طوری شست و شوی مغزی داده شده است که طی چند ماه به ابزاری در دست تروریست ها بدل شده است.

برادر وی به روزنامه تایمز اعلام کرده خواهرش حتی یک صفحه قرآن هم در طول عمرش نخوانده و به عنوان یک معتاد مشروب و مواد مخدر شناخته می شد. به تازگی پلیس بلژیک نیز اعلام کرد دو برادر از خانواده عبد السلام که از هشت نفر عامل حملات پاریس هستند، صاحب باری (Bar) بوده اند که تنها دو هفته قبل آن را فروخته اند.

برقراری ارتباط میان گرداندن بار که نوشیدنی‌های الکلی در آن سرو و مواد مخدر به راحتی رد و بدل می‌شود با دین اسلام غیر ممکن به نظر می‌رسد. حسام 25 ساله یکی ازهمسایه‌های برادران عبدالسلام گفت: «آنها مشروب می‌خوردند و هرگز به مسجد نمی‌رفتند… ما آنها را هر روز در کافه می‌دیدیم». نطفه «داعش» برآمده از یک ایدئولوژی ساختگی و خطرناک است که با اسلام هیچ ارتباطی ندارد،و گردانندگان این ماشین کشتار سربازان خود را با افشاندن بذر نفرت پراکنی ،تفرقه ، و تکفیر اجیر می کنند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار