آرمان اصفهان
15:28 - شنبه 05 دی 1394

پرايد می رود، رنو کوئيد می آید

محدوده قیمت این ماشین 25 تا 30 ميلوين تومان خواهد بود، از لحاظ قيمتي اين خودرو با پرايد رقابت خواهد کرد که مسلما از هر نظر نسبت به پرايد برتري دارد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ مدير عامل شرکت رنو پارس در گفتگو با آريا با بيان اينکه در حال حاضر توليد رنو کوئيد در هند آغاز شد است، ادامه داد: اين محصول رنو در هند با استقبال بسيار خوبي مواجه شده و متقاضيان زيادي براي خريد اين خودرو ثبت نام کرده اند.
پیمان کارگر در پاسخ به پرسشي در رابطه به اينکه آيا ورود رنو کوئيد به ايران قطعي شده است، گفت: اين امر هنوز رخ نداده و مذاکرات همچنان ادامه دارد، ولي تمام سعي و تلاش بنده اين است که کوئيد به ايران بيايد و تمام کارها در اين راستا در حال انجام است.
کارگر با بيان اينکه اگر کوئيد به ايران وارد شود، حداقل بايد 80 درصدي داخلي سازي در ايران صورت گيرد، ادامه داد: براي اينکه توليد کوئيد به صرفه و اقتصادي باشد، بايد داخلي سازي در سطح وسيعي روي اين خودرو انجام شود.
نماينده رنو در ايران در پاسخ به اين پرسش که آيا رنو کوئيدجايگزين پرايد خواهد شد، اظهار  کرد: اين حرف که کوئيد جايگزين پرايد خواهد شد به هيچ وجه درست نيست چراکه استانداردها و کيفيت کوئيد بسيار بالاتر از پرايد خواهد بود، همچنين ضريب امنيتي کويئد بسيار بالاتر از پرايد است.
مدير عامل شرکت رنو پارس با بيان اينکه قيمت کوئيد در محدوده 25 تا 30 ميلوين تومان خواهد بود، گقت: از لحاظ قيمتي اين خودرو با پرايد رقابت خواهد کرد که مسلما از هر نظر نسبت به پرايد برتري دارد.
کارگر همچنين با تاکيد بر اينکه توليد ساندرو در پارس خودرو شتاب خواهد گرفت، خاطر نشان کرد:  استقبال از ساندرو به قدري خوب بوده که بايد توليد آن با شتاب بيشتري دنبال شود.

201512261315

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار