آرمان اصفهان
۰۸:۴۸ - پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰

چه نرم افزارهایی برای داشتن درآمد بالا باید بلد باشید؟

در این مطلب 9 مهارت برتر که برای داشتن درآمد بالا نیاز دارید را معرفی می کنیم. حتما بهتر است نرم افزارهای آفیس مثل اکسل و ورد را نیز بلد باشید زیرا نرم افزارهای مادر می باشند. 8) فتوشاپ- میانگین درآمد سالانه 111000 دلار فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe […]

در این مطلب 9 مهارت برتر که برای داشتن درآمد بالا نیاز دارید را معرفی می کنیم. حتما بهتر است نرم افزارهای آفیس مثل اکسل و ورد را نیز بلد باشید زیرا نرم افزارهای مادر می باشند.

8) فتوشاپ- میانگین درآمد سالانه 111000 دلار

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساخت و ویرایش عکس ها بکار می رود ، علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، In design جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.

همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار ها هستند.

به طور مختصر می‌توان گفت Photoshop ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند .

۷– KINESIS (میانگین درامد: سالیانه ۱۲۱,۴۲۹ دلار
آمازون kinesis پلتفرمی است که برای به جریان در آوردن داده ها بر روی AWS استفاده می شود. هر جریان داده را به طور مستقل در میان هزاران جریان در ثانیه پردازش می کند. هر یک از این جریان ها می توانند خوانندگان و نویسندگان متعدد داشته باشند. به نظر می رسد که این سرویس رقیبی جدی برای Apache Kafka باشد!

۶– LAMBDA (میانگین درامد: سالیانه ۱۲۱,۴۸۱ دلار
آمازون Lambda یک پلتفرم محاسباتی بدون نیاز به سرور است که با مدیریت منابع، اجازه می دهد تا یک کد در پاسخ به رویدادهای مختلف اجرا شود. می توان از آن در گسترش سایر خدمات AWS شرکت آمازون و یا ایجاد خدمات سفارشی استفاده نمود.

۵– CLOUDWATCH (میانگین درامد: سالیانه ۱۲۱,۹۸۰ دلار
همان گونه که از نامش پیدا است، آمازون CloudWatch یک سرویس برای نظارت بر منابع ابری خدمات AWS است. در واقع می توان از CloudWatch برای جمع آوری و پیگیری داده های مختلف، مدیریت فایل های لاگ، تنظیم آلارم، و واکنش تغییرات به طور خودکار در منابع AWS استفاده کنید.

۴– ELASTICACHE (میانگین درامد: سالیانه ۱۲۵,۶۲۵ دلار
AWS ElastiCache شرکت آمازون سرویسی است که به شما در تنظیم و مدیریت کش در کلود کمک می کند. به یمن عملکرد بالا، مقرون به صرفه بودن و طبیعت مقیاس پذیر آن، جزو مهارت های پرتقاضا به حساب می آید.

۳– CLOUDFORMATION (میانگین درامد: سالیانه ۱۳۲,۳۰۸ دلار
CloudFormation آمازون یک سرویس رایگان فراهم می کند که مشتریان AWS می توانند با ابزارهای موجود، به ایجاد و مدیریت زیرساخت های نرم افزار کاربردی بپردازند. کاربران می توانند تا با استفاده از CloudFormation آمازون، به راحتی یک نمونه از سرویس EC2 آمازون را در سیستم عامل لینوکس آمازون و یا ویندوز سرور راه اندازی کنند.

۲– ELASTIC MAPREDUCE (میانگین درامد: سالیانه ۱۳۶,۲۵۰ دلار
یک وب سرویس است که پردازش تکه های زیادی از داده ها را با بازده بالا انجام می دهد. با استفاده از پردازشگر Hadoop و سایر محصولات AWS به انجام اقداماتی مانند داده کاوی، ایندکس کردن صفحات وب، تجزیه و تحلیل فایل های لاگ، شبیه سازی های علمی و یادگیری ماشینی می پردازد.

۱– DYNAMODB (میانگین درامد: سالیانه ۱۴۱,۸۱۳ دلار
صدر نشین لیست پردرآمدترین مهارت نرم افزاری، DynamoDB آمازون است. این سرویس به طور کامل مدیریت خدمات پایگاه داده ی را NoSQL ارائه می دهد که عملکرد سریع و با مقیاس پذیری یک پارچه ای در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. با استفاده از DynamoDB، دیگر نیازی به نصب، پیکربندی و … سیستم نخواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار