آرمان اصفهان
12:17 - دوشنبه 06 اردیبهشت 1400

بهترین تورهای اصفهان فارا گشت از کدام شهرها رزرو می شوند؟

به گزارش آرمان اصفهان؛ تور اصفهان جزو تورهایی محسوب می شود که به دلایل متفاوتی طرفداران زیادی دارد. سفر به اصفهان یکی از شیرین ترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود. اصفهان جزو تور های داخلی بوده و از شهرهای مختلف ایران از جمله، رشت، مشهد، شیراز، تبریز، تهران و سایر نقاط ایران برگزار […]

به گزارش آرمان اصفهان؛ تور اصفهان جزو تورهایی محسوب می شود که به دلایل متفاوتی طرفداران زیادی دارد. سفر به اصفهان یکی از شیرین ترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود. اصفهان جزو تور های داخلی بوده و از شهرهای مختلف ایران از جمله، رشت، مشهد، شیراز، تبریز، تهران و سایر نقاط ایران برگزار می شود.

شما می توانید با راهنمایی و تماس با یک آژانس معروف و سابقه دار که مجری اصلی تور اصفهان است مثل فارا گشت (faragasht.com)  انواع تورهای داخلی و خارجی را رزو کنید. با این کار در بهترین تورهای داخلی و ایرانگردی ثبت نام کرده اید. بنابراین به راحتی با یک تلفن و یا یک تماس در برنامه واتس اپ می توانید در تور دلخواهتان ثبت نام کنید.

آژانس و شرکت های گردشگری نیز جهت سازگاری با شرایط ایجاد شده به فضای مجازی و فعالیت در این حوزه روی آورده اند و به صورت تخصصی کار می کنند. اصفهان مرکز فرهنگی ایران می باشد و بعد از تهران و مشهد، پر جمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود. پس از مشهد مقدس، اصفهان گردشگر پذیرترین شهر ایران می باشد و هر ساله بسیاری از افراد نه تنها از ایران، بلکه از سراسر جهان به این شهر سفر می کنند.

 

چرا اصفهان را برای سفر انتخاب کنیم؟

وجود سازه های فرهنگی با قدمت بسیار بالا و جاذبه های گردشگری گوناگون که  بسیار معروف می باشند، باعث شده است که شهر اصفهان، لقب نصف جهان را به خود بگیرد.

اگر بخواهیم به جاذبه های گردشگری اصفهان بپردازیم، می توانیم به میدان نقش جهان اصفهان، کاخ عالی قاپو، مسجد بزرگ و تاریخی شیخ لطف الله،  مسجد امام اصفهان، پل خواجو اصفهان، سی و سه پل و بسیاری از مکان های دیگر اصفهان اشاره کنیم.

در تعریف میدان نقش جهان اصفهان، می توانیم بگوییم که این میدان به علت ظرافت و جذابیت و قدمت تاریخی خود، به صورت رسمی در یونسکو ثبت جهانی شده است.

نکته مهم در مورد میدان نقش جهان، مستطیل بودن آن است که برخلاف سایر میدان ها، شکل متفاوتی داشته، و مجموعه بزرگی از آثار و مکان های گردشگری را در داخل خود جای داده است. برای بازدید از این میدان زیبا می توانید در تور اصفهان فارا گشت شرکت کنید و به صورت لحظه آخری قیمت های ارزانی را دریافت کنید که از نظر اقتصادی مورد توجه بسیاری از افراد است.

 

 

مزایای برگزاری تور اصفهان از طریق آژانس مسافرتی

تور اصفهان به صورت های مختلفی برگزار می شود که شامل تور هوایی، تور زمینی (قطار یا اتوبوس) می باشد. در ذیل به مزایای اجرای تور داخلی از طریق آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر اشاره می کنیم:

  • امنیت و ایمنی بالا
  • ارزان تر بودن
  • برنامه ریزی دقیق تر و جامع تر در گشت های شهری
  • کیفیت بالا در طول مسافرت

 

در حالت کلی، تورهای داخلی به صورت های گوناگونی برگزار می شوند که روش های رایج آن به صورت، تور با هواپیما با قطار و با اتوبوس می باشد که مطابق با سلیقه تان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. جالب این جاست که می توانید تور را به صورت ترکیبی رزرو کنید. یعنی با هواپیما بروید با قطار یا اتوبوس برگردید و یا برعکس.

همان طور که گفتیم در سطح کشور از نقاط متفاوتی تورهای شهر اصفهان اجرا می شود که ما در این مطلب به صورت خلاصه به تورهای برگزار شده اصفهان از رشت، مشهد، و شیراز می پردازیم.

یکی از مزایای استفاده از خدمات آژانس های مسافرتی این است که شما امنیت و ایمنی بالایی را تجربه می کنید. سفر به مناطقی که شناختی نسبت به آن ها ندارید و با محیط و فرهنگ مکان مورد نظر آشنایی ندارید، می تواند برای شما مشکلات فراوانی را ایجاد کند.

آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که مشهور بوده و وظیفه آن ها کار کردن و فعالیت در زمینه گردشگری می باشد، می توانند امنیت و ایمنی سفر را از هر جهت تامین کنند. برای مثال تور اصفهان از رشت با اتوبوس

https://faragasht.com/tour/isfahan-tour-from-rasht-by-bus/

یکی از همین تورهای ویژه فارا گشت است.

هم چنین از نظر اقتصادی نیز، وقتی شما به صورت شخصی یا خانوادگی به سفر می روید، هزینه سوخت در طول سفر، هزینه خوراک و وعده های غذایی متفاوت، استراحت و اقامت در بین سفر یا هزینه های مربوط به هتل در شهر مقصد و همینطور وردیه جاهای دیدنی، بسیار زیادتر از هزینه تور می باشد.

شرکت های گردشگری که مجری اصلی تورهای داخلی و ایرانگردی هستند، با توجه به روابط نزدیکی که با هتل ها و مراکز تفریحی گوناگون دارند و با تجربه و شناختی که از محیط دارند،  بسته سفری مطمئن و ارزان را در اختیار شما قرار می دهند.

از دیگر مزایای مهم استفاده از آژانس مسافرتی برای برگزاری تور برنامه ریزی جامع می باشد. قطعا در طول مسافرت کمبود ها و اشکالاتی به وجود می آید، اما آژانس های مسافرتی به گونه ای برنامه ریزی می کنند که از نظر زمان بندی و برنامه ریزی دقیق می باشند. شما می توانید با استفاده از پکیج های آن ها از کیفیت سفر اطمینان حاصل کرده و ثبت نام کنید.

بررسی تور اصفهان از شهرهای  مختلف

در این قسمت به بررسی برگزاری تور اصفهان از مبدا های مختلف پرداخته و نحوه برگزاری را تا حدی شرح می دهیم:

  • تور اصفهان از رشت
  • تور اصفهان از شیراز
  • تور اصفهان از مشهد (با اتوبوس)

https://faragasht.com/tour/isfahan-tour-from-mashhad-by-bus/

تور های داخلی اصفهان از سه شهر رشت و مشهد و شیراز برگزار می شوند. تور هوایی به این صورت است که بلیط رفت و برگشت و واچر هتل را از آژانس مسافرتی مربوطه گرفته و سفر شما آغاز می شود. از نظر هزینه، تور هوایی گران تر از سایر تور ها می باشد اما در عوض بسیار سریع به مقصد می رسید و استراحت و تفریح خوبی را خواهید داشت.

اگر می خواهید از نظر راحتی و قیمت پایین، سفر خوبی را داشته باشید، ما سفر با قطار را به شما توصیه می کنیم. قطار هم از نظر راحتی و هم از نظر اقتصادی مناسب می باشد و در طول سفر می توانید از مناظر و طبیعت، لذت ببرید.

در نهایت از نظر اقتصادی با صرفه ترین تور، مربوط به تور زمینی با اتوبوس می باشد. اتوبوس فضای صمیمی خوبی داشته و در طول سفر می توانید با افراد جدیدی آشنا شوید. البته امروزه اتوبوس ها بسیار پیشرفته و راحت شده اند و سفر با آن ها نسبت به قبل بسیار راحت تر می باشد.

در مورد سفر از مبدا رشت باید بگوییم که چون رشت فاصله نسبتا مناسبی با اصفهان دارد می توانید از طریق قطار یا اتوبوس ثبت نام کنید. رشت حدود 642 کیلومتر با اصفهان فاصله دارد.

هم چنین در مورد شهر شیراز نیز به دلیل فاصله نزدیکی که با اصفهان دارد، می توانید از اتوبوس استفاده کنید. فاصله شیراز تا اصفهان حدود 482 کیلومتر است و به راحتی می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

در مورد شهر مشهد به دلیل فاصله زیادی که با اصفهان دارد، توصیه می شود که در تور هوایی ثبت نام کنید تا سفر راحتی را داشته باشید. فاصله بین مشهد تا اصفهان حدود 1174 کیلومتر می باشد که سفر اتوبوس یا قطار کمی زمان بر می شود.

برای رزرو تورهای اصفهان از تهران و سایر شهرها به آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر مراجعه کنید.

آدرس سایت: www.faragasht.com

شماره تلفن: 02188909296

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار