آرمان اصفهان
۰۹:۳۵ - شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

کاربرد میزبانی لینوکس برای استارت آپ ها

به گزارش آرمان اصفهان؛ بسیاری از شرکت های کوچک برای راه اندازی سایت خودشان ترجیح می دهند تا از میزبانی لینوکس استفاده کنند. چرا که این نوع میزبانی می تواند کاربردها و مزیت های مختلفی را برای آن ها داشته باشند. به طور کلی هاست لینوکس توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و دلیل […]

به گزارش آرمان اصفهان؛ بسیاری از شرکت های کوچک برای راه اندازی سایت خودشان ترجیح می دهند تا از میزبانی لینوکس استفاده کنند. چرا که این نوع میزبانی می تواند کاربردها و مزیت های مختلفی را برای آن ها داشته باشند. به طور کلی هاست لینوکس توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و دلیل آن نیز بهره مندی از کنترل پنل ها و مزیت های متعدد است. به همین علت در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با این میزبانی ها آشنا نماییم. از این رو تا انتها با ما همراه باشید.

می تواند امنیت را برای شرکت های کوچک فراهم آورد

امنیت در بین اصلی ترین رکن هایی قرار می گیرد که باید به آن توجه بالایی شود. از آنجایی که میزبانی لینوکس به صورت منبع باز طراحی شده است، می تواند یک امنیت تضمین شده را در اختیار کاربر خود قرار دهد. همچین از آنجایی که این میزبانی به صورت سورس باز می باشد، از این قابلیت برخوردار است تا با شفافیت بیشتری باگ ها موجود را شناسایی و نسبت به برطرف کردن آن ها اقدام نماید.

سرعت اجرای بالایی دارد

هر چقدر سرعت اجرایی یک وب سایت بیشتر باشد، به همان اندازه نیز می تواند کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نماید. این نوع از هاست ها سیستم عامل سبکی دارند و کدهای مخفی بسیار زیادی را در خود نگه داشته است. همین موارد باعث می شوند تا بتوانید سرعت بالایی را از این میزبانی، یعنی لینوکس مشاهده نمایید که می تواند در بهینه سازی سایت شما نیز موثر واقع شود.

از نصب ساده و آسان برخوردار است

از دیگر کاربردها و مزیت های میزبانی لینوکس برای شرکت های کوچک این بوده که می توان به سادگی آن را نصب کرد و هیچگونه پیچیدگی را به خود اختصاص نداده است. همین مورد می تواند به کارهای شما سرعت العمل ببخشد و دیگری نیاز نداشته باشید تا از یک فرد متخصص استفاده کنید.

از برنامه های متعدد برای ساخت پروتکل های ایمیل بهره مند است

ایمیل یکی از اصلی ترین راه های ارتباطی به شمار می رود. شما با استفاده از این لینوکس می توانید چندین پروتکل مختلف را برای مدیریت کردن ایمیل داشته باشید. همین مورد به خودی خود می تواند تاثیر مثبتی را در بازدهی داشته باشد.

سخن آخر

بدون شک هاست لینوکس می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک باشد. تمامی ویژگی هایی که در این هاست ها به کار گرفته شده اند، در بین دلایلی قرار می گیرند که می توانند به گسترش کسب و کار شما کمک کنند و از بازدهی بالا بهره مند گردید. از این رو اگر شما نیز به فکر تاسیس یک شرکت کوچک هستید، قبل از هر چیزی برای موفقیت بیشتر نیاز است تا نوع هاستتان را انتخاب نمایید که این مطلب می تواند به شما در این زمینه کمک بسیار بزرگی را کند. پس با دقت بالایی این مطلب را مطالعه نمایید تا در انتها در انتخاب خودتان دچار شک، تردید و یا نگرانی نشوید.

منبع: روزمرگی های کُدِر گایز

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار