آرمان اصفهان
22:01 - چهارشنبه 27 فروردین 1399

فرمانده ناحیه بسیج امام حسین(ع):

آغاز رزمایش کمک مومنانه در بهارستان و سپاهانشهر/ 30 تن کالای مصرفی خانوار بین افراد آسیب دیده توزیع می شود

همدلی مردم در این طرح می تواند از آسیب های آن بکاهد و نمادی از یک جامعه مهدوی را به نمایش بگذارد.

سرهنگ پاسدار سید احمد قریشی  در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان با اشاره به اقدامات صورت گرفته ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام و ماموریت های محوله در قرارگاه امام رضا علیه السلام گفت: به حمد ا… اقدامات خوبی در زمینه های مختلف از جمله ضدعفونی معابر، خیابان ها و اماکن و ایستگاههای ورودی بسیجیان و روحانیت، با همکاری مردم صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام لطمه دیدن بخشی از مردم از ویروس کرونا را یک آسیب اقتصادی به بدنه عمومی جامعه خواند و افزود: همدلی مردم در این طرح می تواند از آسیب های آن بکاهد و نمادی از یک جامعه مهدوی را به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب و همچنین ابلاغ سازمان بسیج مبنی بر کمک فوری و مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان ادامه داد: رزمایش کمک مومنانه آغاز شده و قرار است طی چند مرحله در مساجد و پایگاههای بسیج به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا خدمات رسانی متناسب انجام شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام تصریح کرد: در این رزمایش قرار است از ظرفیت خیرین و مردم خیرخواه بصورت کمک های نقدی و غیر نقدی استفاده شود.

سرهنگ قریشی با اشاره به آسیب دیدن برخی خانواده ها و مشاغل به تبع انتشار ویروس کرونا گفت: تعداد 1250 بسته معیشتی شامل مرغ ، برنج و روغن و گوشت به همراه یک بسته فرهنگی و بهداشتی تهیه شده که در مرحله اول از ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه 27/1/99 در نقاط مختلف شهر بهارستان، سپاهانشهر و شهرک شهید کشوری بین افراد شناسایی شده در حال توزیع می باشد.

وی افزود: مراحل بعدی توسط قرارگاههای اجتماعی محله محور، ائمه جماعات و پایگاههای بسیج انجام می شود که ممکن است شکل و نوع کار متفاوت باشد.

لازم به ذکر است طرح کمک مومنانه در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک فوری مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان ، توسط ناحیه مقاومت بسج امام حسین علیه السلام از امروز با رمز یا صاحب الزمان(عج) آغاز و قرار است تا پایان ماه مبارک رمضان در مساجد و محلات ادامه داشته باشد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار