آرمان اصفهان
18:23 - یکشنبه 03 فروردین 1399

خدمت ادامه دارد:

تعطیلات نوروز هم کارگاههای دوخت ماسک بهارستان فعالند

مسئول کارگاههای دوخت ماسک شهر بهارستان در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان از فعال بودن کارگاههای دوخت ماسک در ایام نوروز در راستای جهاد و مقابله با کرونا خبر داد.

مسئول کارگاههای دوخت ماسک شهر بهارستان در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان از فعال بودن کارگاههای دوخت ماسک در ایام نوروز در راستای جهاد و مقابله با کرونا خبر داد.
خانم شایان ضمن اعلام این خبر که کارگاه سیتی سنتر با ظرفیت 15 دوزنده، با اتمام کارش بسته شده است، ادامه داد: دو کارگاه در سپاهان شهر ، یکی برای خواهران و دیگری برادران  و دو کارگاه هم در بهارستان فعالیت می کنند.
وی افزود: افرادی هستند که درامدشان پایین است  و یا شغل خود را به خاطر شیوع ویروس کرونا از دست داده بودند که ما تا حدی که توانستیم آنهارا شناسایی کرده و برای صد خانوار توانستیم سبد غذایی تهیه و در اختیارشان قرار دهیم.
فرمانده حوزه مطهره در ادامه از فعالیت 95 درصدی بسیجیان در این روزها خبر دادو افزود: همه داوطلبانه به صحنه آمدند و خداروشکر همه چیز خوب پیش می رود و مشکلی وجود ندارد.
خانم شایان همچنین از توزیع ماسکهای تولید شده در این کارگاهها با قیمتی مناسب در فروشگاهها و همچنین بصورت رایگان برای افراد محروم شهر خبر داد.
همچنین در ادامه یکی از افراد فعال در خدمت رسانی به مردم در گفتگو با خبرنگار ما از تامین نیروی انسانی کارگاههای دوخت ماسک بهارستان خبر داد و گفت در مجتمع های مسکونی که مورد شناسایی قرار دادیم مواد ضدعفونی کننده توزیع کرده ایم.

خانم کاظمی افزود: خوشبختانه اقشار مختلف مردم با ما همکاری کردند اما برای ریشه کن شدن این ویروس همه مردم باید همکاری کنندو تا حد امکان از خانه های خود بیرون نیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار