آرمان اصفهان
23:42 - یکشنبه 25 اسفند 1398

نامه سالک به رئیس‌جمهور:

اعتبارات مالی و امکانات بهداشتی به اصفهان را افزایش دهید

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار افزایش اعتبارات مالی و امکانات بهداشتی و تفویض اختیارات لازم به مدیریت ستاد استانی برای اعمال محدودیت‌های ترددی و تدابیر لازم برای مقابله با روند صعودی کرونا در اصفهان شد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار افزایش اعتبارات مالی و امکانات بهداشتی و تفویض اختیارات لازم به مدیریت ستاد استانی برای اعمال محدودیت‌های ترددی و تدابیر لازم برای مقابله با روند صعودی ابتلا به کرونا در اصفهان شد.

در این نامه آمده است: همان‌طور که اطلاع دارید با توجه به موقعیت جغرافیایی استان اصفهان در کشور و هم‌جواری با استان‌های درگیر این ویروس منحوس و افزایش نقل و انتقالات شدیدی که استان‌های دیگر به این استان دارند شاهد افزایش شدید بیماری کرونا در این استان و درگیری مردم و کادر بهداشت و درمان، به حدنصاب رسیدن ظرفیت خدمات درمانی و ایجاد یک فاجعه انسانی در استان اصفهان پیش می‌رود. انتظار می‌رود قوه مجریه به‌ویژه وزارت خانه‌ها و سازمان‌های مسؤول در حمایت و هدایت از وزارت بهداشت و درمان تلاش مضاعفی صورت گیرد.

سالک در این نامه آورده است: ضمن افزایش انسجام در برگزاری ستاد ملی به ریاست جنابعالی و حمایت لازم مادی و معنوی از مجاهدان صف اول مبارزه یعنی کادرهای بهداشتی و درمانی و خدماتی در سطح کشور مخصوصاً استان اصفهان دستورات ذیل لازم می‌باشد: اعتبارات مالی و امکانات بهداشتی لازم به‌ استان اصفهان تخصیص یابد و دوم اختیاران لازم به مدیریت ستاد استانی برای اعمال محدودیت‌های ترددی و تدابیر لازم تفویض شود.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار