آرمان اصفهان
11:03 - سه شنبه 05 آذر 1398

اقتدار بالای بسیج در چهلمین سالگرد تاسیس

همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس بسیج، ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام اصفهان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش آرمان اصفهان؛به مناسبت چهل سالگی تولد بسیج، ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا ا… علیه

پنجم آذرماه 1358 با فرمان امام روح ا…شجره ای بنا نهاده شد که ثمره آن را بعد از چهل سال در دل مشتاقان و آزادی خواهان جهان می بینیم و سبب شده همه گرد این شجره مقدسه و حول شعار «الحسین یجمعنا» جمع شوند..

حضرت امام(ره) با درایت الهی خود و به منظور سامان دادن به نیروهای داوطلب مردمی که آمادگی خود را برای خدمت بی مزد و منت اعلام کرده بودند فرمان تاسیس بسیج را صادر فرمودند .

این روز به مصداق آیه شریفه «و بالنجم هم یهتدون » چون ستاره ای می درخشد و رویش های آن در دل مدافعان حریم اهلبیت نظیر شهید حججی ها و شهید عباس دانشگر ها پرچمدار حراست از مرزهای اعتقادی و دفاع از مسلمانان مظلوم هستند.

درست در آستانه چهل سالگی تولد این نهاد مقدس، بدخواهان و دشمنان تلاش داشتند کشور را در یک بحران امنیتی قرار دهند اما این بار هم این بسیجیان بودند که با از خود گذشتگی امنیت را برای زنان و فرزندان این شهر تضمین کردند و حرکات تعدادی اندک از وطن فروشان را در همان ابتدای راه خفه کردند.

 تفکر بسیجی است که توان مقابله با شدیدترین تحریم ها را به ملت ایران بخشیده و به برکت آن امروزه در بلندترین قله های علم و فناوری قرار داریم.

اما حالا بعد از گذشت 40 سال، بسیج در اوج اقتدار خود چه در داخل و چه در خارج از مرزها قرار دارد و فارغ از رنگ و نژاد و زبان، دلدادگان حریت حسینی را گرد هم جمع کرده است.

بدون تردید در شرایط حساس کنونی که نظام اسلامی در برابر آماج حملات استکبار جهانی قرار دارد و تحریم ها و تهدیدها و جریان های معاند چنگ و دندان خود را تیز کرده اند تا بتوانند خدشه ای به این جریان وارد سازند، بسیجیان مخلص و بی ادعا با تاسی به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) با حفظ آمادگی و اتحاد و انسجام آماده ی جان فشانی در راه صیانت و دفاع از ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

امنیت و ثبات ما مرهون مجاهدت ها و جانفشانی بسیجیان بی ادعایی است که با لبیک به فرمان رهبرشان به وظیفه دینی و شرعی خود عمل نمودند و حال نوبت مسئولان ماست که با حفظ اتحاد و انسجام تبعیت عملی خود از فرمایشات رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و مشکلات کشور را با کمک تفکر بسیجی حل و فصل نمایند.

ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (علیه السلام)  که میعادگاه همه اقشار برای دفاع از انقلاب و اسلام و کشور است، ضمن تبریک این ایام به همه بسیجیان و آزادی خواهان جهانی، در سالی که  به نام رونق تولید مزین گشته است  اعلام می دارد همانگونه که در همه عرصه ها امتحان خود را پس داده ایم و در جدیدترین آن در مقابله با عوامل اغتشاشات آبان ماه مردانه ایستادیم، آمادگی داریم در عرصه های تولیدی، فرهنگی و اقتصادی و سیاسی به مسئولان کمک کرده تا آنها هم چشم امید از غرب و بیگانه بردارند و تا تشکیل تمدن نوین اسلامی از پای نخواهیم نشست و در سایه رهبری حکیمانه فرمانده معظم کل قوا بر سر آرمانهایمان ایستاده ایم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار