آرمان اصفهان
00:56 - دوشنبه 04 نوامبر 2019

مربیان و پیشکسوتان کیوکوشین اویاما در اصفهان تجلیل شدند

همزمان با فرارسیدن سیزدهم آبان و روز مبارزه با استکبار شامگاه یکشنبه آیین تجلیل از مربیان و قهرمانان کیوکوشین کاراته اصفهان برگزار شد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ همزمان با فرارسیدن سیزدهم آبان و روز مبارزه با استکبار شامگاه یکشنبه آیین تجلیل از مربیان و قهرمانان کیوکوشین کاراته اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، شیهان مهدی استکی رییس سبک اویاما در اصفهان گزارشی کوتاه از فعالیت های سبک در سال گذشته را ارائه دادند .

پس از آن حاج اکبر پاکزاد ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع ورزشکاران ارزشی این رشته این رشته را رشته ای جدید و کامل دانست که از ویژگی های بارز آن اخلاق محوری است .

وی خاطر نشان کرد:در دهه چهل در کل استان اصفهان یک باشگاه وجود داشت و بیشتر اعضای آن  مرفهین طاغوتی بودند اما خوشبختانه این ورزش جایگاه خود را امروزه پیدا کرده است.

  پاکزاد  ورزش رزمی را ورزشی ارزشی دانست و ادامه داد: ورزش رزمی برای سلامت روح و جسم  جوانان لازم استو  بسیاری از شهدای دفاع مقدس مانند شهید قوچانی رزمی کار بودند و امروزه  بسیاری از رزمی کاران  در راه دفاع از حرم در سوریه  پیشرو هستند که گاها در مصاف تن به تن در مقابل عناصر تکفیری با توکل به خدا وداشتن توانایی های خود توانسته اند بر آنها غلبه کنند.

همچنین وی از زحمات استاد مهدی استکی در امر گسترش فرهنگ پهلوانی و  ورزش در بین آحاد جامعه بویژه مناطق محروم  تقدیر و تشکر کردند و فعالیت های این سبک را الگویی خوب  مجامع ورزشی و ایشان را نیز نمونه یک پهلوان ارزشی دانستند

در ادامه این مراسم سرهنگ پیمان صفت ضمن تجلیل از زحمات شیهان استکی در گسترش سیک اویاما گفت: رشته و سبک کیوکوشین اویاما سرلوحه اخلاق و فرهنگ است و برنامه هایی که  اجرا می کنند و حضور آنها در میادین مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی کشور ویژه خواهد بود.

وی ادامه داد: قدر دان زحمات این  اساتید بویژه مسول این سبک استاد استکی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار