آرمان اصفهان
۱۱:۴۳ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

با حضور جانشین فرمانده سپاه اصفهان؛

دفتر حمایت حقوقی بسیجیان و ایثارگران بهارستان اصفهان افتتاح شد

این دفتر به منظور معاضدت قضایی و مشاوره حقوقی و احقاق حق مردم و ایثارگران زیر نظر سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در جنوب اصفهان افتتاح شد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ صبح امروز جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در جمع رییس مجتمع قضایی و معاون و سرپرست  دادسرا شهر بهارستان، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج  امام حسین(ع) و سایر مسوولان اظهار کرد: دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران شهر بهارستان به منظور گسترش عدالت و مبارزه با جرم و اهمیت و تأثیر اقدامات مراجع قضایی در نحوه همکاری متقابل دستگاه های اجرای قانون و دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران تشکیل شده است.

سردار مجتبی فدا، با اشاره به وظایف و ماوریت های مشترک سپاه و دستگاه قضا گفت: یکی از اصلی ترین وظایف و ماوریت های ما حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است که مهم ترین آنها امانت داری، صداقت و درستی در عمل و مردم داری است که امیدواریم در راستای رسیدن به اهداف مشترک موفق باشیم .

وی هم چنین اضافه کرد: این دفتر فعالیت های خویش را در مجتمع قضایی شهر بهارستان داشته است اما با تلاش و تعامل بیشتر با مجموعه سپاه مستقر در شهر بهارستان ، امیدواریم هر دو مجموعه بتوانند ماموریت و وظایف خویش و هم چنین اجرای دقیق قانون به نحواحسن عمل کنند.

رییس مجتمع قضایی شهربهارستان نیز با برشمردن اهداف مشترک دو دستگاه، تصریح کرد: این دفتر کمک به حفظ حقوق ایثار گران می کند و هم چنین سبب انتقال تجارب و توانمندی ها بین دو مجموعه سپاه و دستگاه قضا می شود .

مجید مولوی با ابراز خرسندی از این تعامل خاطر نشان کرد: از دیگر محاسن این تعامل کمک به تامین پتانسیل نیروی انسانی معتمد و انقلابی و با تحصیلات مرتبط با امور حقوقی است ، با توجه به مراجعات روزانه و حجم کار زیاد مجتمع قضایی بهارستان می توانیم از این ظرفیت بهره مند شویم .

وی ادامه داد: تشکیل دفتر حمایت از ایثارگران موجب استحکام و تقویت تعاملات نیروی های نظامی با دستگاه قضا می شود و ما را در نیل به اهداف مشترک نظام انقلاب اسلامی محقق می سازد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان با برشمردن تاثیرات مثبت تشکیل ناحیه و حضور سپاه در شهر بهارستان و جنوب اصفهان اظهار کرد: از جمله برکات حضور سپاه منجر به کنترل و مدیریت خیلی از مسائل فرهنگی و اجتماعی شده است .

سرهنگ دوم پاسدار سید احمد قریشی، از تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثار گران ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشحالیم که بستری برای تعاملات هرچه بیشتر و اجرای ماموریت ها فراهم شده است و به زودی بسیج حقوق دانان و سایر اقشار را نیز تشکیل خواهیم داد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار