آرمان اصفهان
۱۵:۰۸ - جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

امام جمعه موقت سمیرم:

یک دوره «منافع ملی شناسی» برای نمایندگان مجلس برگزار کنید

 امام جمعه موقت سمیرم با اشاره به برخی سیاسی کاری ها در مجلس تاکید کرد: باید یک دوره منافع ملی شناسی برای برخی نمایندگان خانه ملت برگزار کرد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ حجت الاسلام بهرامی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم در حسینیه انقلاب اسلامی با یادآوری برخی فسادها و مشکلات اظهار داشت: وقتی این حجم فساد را شاهد هستیم مشخص است که بی مدیریتی ها در سیستم اداری و سازمانی بیشتر شده است.
به گفته وی، نظارت ضعیف، سستی ایمان و عقیده و روحیه خدمت به مردم و اشرافی گری شایسته نظام اسلامی نیست و مسوولان امر در هر سه قوه باید برای رفع این مشکلات چاره جویی کنند.
وی تاکید کرد: یک مدیر و مسوول در جمهوری اسلامی زمانی که مسوولیت را پذیریت باید مانند مردم عادی زندگی کند و حتی در بیان سخنانش دقت بیشتری داشته باشد.
حجت اسلام بهرامی با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور که ارزانی را علت مشکلات می دانند اظهار داشت: این کدام ارزانی است که کمر اقشار متوسط و ضعیف را شکسته و ارزش پول ملی را نابود کرده است.
امام جمعه موقت سمیرم خاطر نشان کرد: مدیریت حزبی و ناکارآمد بلایی بر سر کشور آورده که هنوز هم شاهد ادامه این مسیر غلط و اطلاح نشدن این رویه هستیم.
وی در بخش دیگر سخنان خود با تقدیر از مردم شهید پرور سمیرم که در مراسم شهدای حادثه خاس-زاهدان سنگ تمام گذاشتند افزود: مسوولان امر باید با تدبیر این روزها را مکتوب و ثبت کنند تا در تقویم رشادت و حماسه این شهرستان به یادگار بماند.
وی سپس تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب رهبری معظم بسیار ارزشمند و مهم است چرا که اگر ترس دشمنان دیروز از ندادن سیم خاردار به ما بود امروز از صدور تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی هراس دارند و به دست و پا زدن های بیهوده افتاده اند.
حجت السلام بهرامی افزود: نظام سلطه و ایادی آنها تا دیروز می خواستند شش روزه تهران را فتح کنند اما امروز رزمندگان و تفکر انقلابی ما را بیخ گوش رژیم اشغالگر قدس می بینند.
امام جمعه موقت سمیرم با تاکید بر اینکه نگاه مسوولان باید به توان داخلی و نه دستان خارجی باشد اضافه کرد: نمایندگان مجلس هم باید منافع ملی را بر باندبازی ارجحیت دهند که در این رابطه برگزاری یک دوره شناخت منافع ملی برای برخی از آنها ضروری است.

به گزارش آرمان، بیانیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم در پایان خطبه های نماز جمعه، در تقدیر و تشکر از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم تششیع و وداع با شهدای سمیرمی مرزبان حادثه تروریسی جاده خاش-زاهدان قرائت شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار