آرمان اصفهان
۱۵:۴۲ - جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷

امام جمعه سمیرم:

جشن تولد گرفتن در این شرایط کج دهنی به مردم است

امام جمعه سمیرم گفت: جشن تولد گرفتن یک مسوول ارشد دولتی در این شرایط سخت معیشتی مردم، کج دهنی، توهین به مردم و افتادن در دام شیطان است.

به گزارش آرمان اصفهان؛ حجت الاسلام سیف الله دهقانی فیروزآبادی، در خطبه های نمازجمعه این هفته سمیرم با اشاره به رفتارهای ناشایست برخی مسوولان بویژه در روزهای گذشته، اظهار کرد: این مسوول می بیند مردم در چه شرایط سخت و به تعبیر رهبر انقلاب در تنگنا هستند اما بدون توجه به این شرایط در سن پیری جشن تولد می گیرد و عده ای هم عکس و فیلمش را منتشر می کنند.
به گفته خطیب نماز جمعه سمیرم، مدیران و مشاوران ارشد دولت باید به خود بیایند و برخی رفتارهای نابجا، همچون جشن تولد گرفتن و معرکه گیری، آن هم در شرایطی که شاهد رنج و سختی و تنگناهای عدیده اقتصادی و اجتماعی هستیم را تکرار نکنند.
وی با بیان اینکه مسوولی که در مقام و عنوان معاون اول رییس جمهور مملکت، در فکر جشن تولد گرفتن است در حقیقت در دام شیطان نفس خود گرفتار است افزود: این مدیر نمی تواند حلال مشکلات و خواست های به حق این مردم عزیز باشد و کاری از پیش نخواهد برد.
حجت الاسلام دهقانی با بیان اینکه باید از دست این چنین مسوولان غافل و بی درد به خداوند متعال پناه ببریم ادامه داد: این ها فریب شیطان و نفس سرکش را خورده اند چرا که این گونه رفتارها در شأن یک مدیر نظام اسلامی آن هم در این چنین شرایط دشواری نیست.
امام جمعه سمیرم خاطر نشان کرد: مردم این کارها و اعمال که ذره ای شباهت به مدیر انقلابی، مردمی و مسلمان ندارد را می بینند و قضاوت می کنند.
وی همچنین باگرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در چهلمین سال پیروزی تصریح کرد: بخشی از این روزها با دهه دوم فاطمیه همزمان شده که باید مورد نظر عموم مردم باشد و حرمت آن حفظ شود.
خطیب جمعه سمیرم افزود: کار دشمنان همواره ایجاد فتنه، تفرقه و بدبینی است و دلارهایشان همواره کار می کند و بدانید شلیک توپخانه دشمنان مستکبر به سمت ملت انقلابی ایران است اما همچون همیشه راه به جایی نخواهد برد.

SAHEBNEWS.IR

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار