آرمان اصفهان
۱۵:۱۱ - پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷

بعد از غلامرضا قائدی ها؛

عباس میرزایی‌نیا به سرپرستی روابط عمومی استانداری اصفهان منصوب شد

 استاندار اصفهان با صدور حکمی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان را منصوب کرد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، عباس رضایی با صدور حکمی عباس میرزایی‌نیا را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان منصوب کرد.

در این حکم، آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده شما، بدینوسیله به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است در سایه توجهات خداوند متعال و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در انجام وظایف محوله و در راستای تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.

میرزایی نیا، پیش از این مسؤولیت روابط عمومی دانشگاه اصفهان را به عهده داشت، وی متولد سال ۱۳۵۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت و دانشجوی دکترای علوم ارتباطات است و چندین عنوان مقاله علمی و پژوهشی در بخش روابط عمومی دارد.

وی از سال ۱۳۷۸ کار مدیریت روابط عمومی را از اداره کل بازرسی اصفهان آغاز کرد و دارای سابقه مدیریت روابط عمومی‌های دانشگاه هنر، سازمان پژوهش‌های علمی صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است، وی همچنین از سال ۱۳۸۵ عضو هیأت مدیره انجمن روابط عمومی استان اصفهان است.

پیش از این، مدیریت روابط عمومی استانداری اصفهان به عهده غلامرضا قائدی‌ها بود. قائدی ها بعد از سال ها خدمت در فرمانداری سمیرم بعنوان اولین اولین مدیر در اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان با حکم ذاکر اصفهانی استاندار وقت اصفهان منصوب شد و عباس میرزایی نیا دومین مدیر این مجموعه، بعد از ازتقا به اداره کل محسوب می شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار