آرمان اصفهان
۰۹:۰۴ - یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

فراخوان عمومی؛

پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را (از اینجا) به وکیل‌آنلاین بفرستید

خوانندگان گرامی می‌توانند سوالات حقوقی، قضایی و مالیاتی خود را در قسمت نظرات بینندگان مطرح کنند تا بوسیله تیم کارشناسی وکیل‌آنلاین(متشکل از قضات و وکلا) پاسخ داده شود.

به گزارش آرمان اصفهان؛ شما می‌توانید پرسش‌هایتان را همه روزه برای ما بفرستید تا کارشناسان به ترتیبِ زمان ارسال و نیز بر مبنای میزان پیچیدگی پرسش‌ها به آنها پاسخ دهند. پاسخ‌های ارائه شده، صرفا جنبه ارشادی داشته و قابل استناد در مراجع قضایی و اداری نیست.

برای یافتن پرسش‌ها و پاسخ‌های پیشین، به آرشیو وکیل‌آنلاین(پایین ستون) مراجعه کنید.
پایگاه رسانه ای رسمی قوه قضائیه، با همکاری قضات رسمی، وکلا و کارشناسان حقوقی زبده در جهت پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات حقوقی و قضایی مخاطبان گرامی گام برمی‌دارد.

مخاطبین می‌توانند با درج پرسش‌های حقوقی‌، قضایی و مالیاتی خود در قسمت نظرات بینندگان(ذیل همین مطلب) بطور آنلاین، ابهامات حقوقی و قضایی خود را مطرح کنند تا وکیل‌آنلاین به ترتیب زمان ارسال و نیز بر مبنای پیچیدگی پرسش‌ها پاسخگوی سئوالات آنها باشد.

برای دیدن صفحه پرسش و پاسخ ها کلیک کنید

3 دیدگاه در مورد “پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را (از اینجا) به وکیل‌آنلاین بفرستید”

  1. پویان گفت:

    باسلام وخسته نباشید من درسال ۸۲ طی درگیری سر زمین بین مردم ونیروی انتظامی که در شهر بود منم۱۵سالم بود موقع برگشت از مدرسه به خونه با دوپسرخاله ام نیروی انتظامی شرع کرد به تیر اندازی به طرف مردم که من جدا از جمعیت ودرخیابان دیگر که کسی نبود ولی در دید نیروی انتظامی بود تیر خورده بیشتر زخمی ها که وکیل گرفتن دیه گرفتن و نیروی انتظامی محکوم شد ولی من بخاطر اینکه خانواده نزاشتن پیگیری نکردم والان از ناحیه کلیه دچار مشکل شدم رفتم بیمارستان میگن چون خیلی وقته پرونده شما گم شده و نمیتونیمکنامه بدیم ولی چون بیمارستان موقع درگیری خیلی شلوغ بود شاهد زیاد دارم و عموی من چون تکنسین اتاق عمل بود موقع عمل من که تیر را از پهلوی من کنار کلیه چپم بود درداوردن بالا سرم بود وبیهوشم کرد ایا میتونم الان پیگیری کنم چون بیمارستان بخاطر گروه خونیم که o میباشد گفته خرج بیمارستانت بالاس ایا الان میتونم پیگیری کنم و دیه بگیرم برا خرج بیمارستانم؟ از شما بابت سایت خوبتون سپاس گزارم 🙏

  2. کریم گفت:

    ۱- ایا افرادی که اظهاراتی را که توسط شاکی مکتوب گردیده و انها ذیل ان را امضا کرده اند همان شهود هستند؟

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار