آرمان اصفهان
۱۰:۳۳ - یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

طبق معاملات امروز بازار اتفاق افتاد؛

کاهش ۲۱۰ هزار تومانی قیمت سکه/ یورو ۱۱.۶۴۴ تومان شد

هر قطعه سکه طرح قدیم سه میلیون و ۸۳۶ هزار تومان و سکه طرح جدید سه میلیون و ۵۶۶ هزارتومان در صرافی‌ها به فروش رسید.

به گزارش آرمان اصفهان؛

رصد ها از بازار سکه و ارز پس از اجرای بسته  جدید ارزی بانک مرکزی خبر از اُفت  جدی قیمت ها  در این بازار دارد. با توجه به روز گذشته، این بازار کاهش قیمت  قابل توجهی را شاهد بوده است  به طوری که سکه طرح قدیم امروز ۳٫۸۳۶٫۰۰۰ تومان،سکه طرح جدید۳٫۵۶۶٫۰۰۰ تومان ،نیم سکه  ۱٫۸۵۶٫۰۰۰ تومان، ربع سکه ۹۳۲٫۰۰۰ تومان و در نهایت سکه گرمی به مبلغ ۵۲۱٫۰۰۰ تومان مبادله شد.
قابل توجه است که سکه طرح قدیم روز گذشته  ۴٫۰۴۶٫۰۰۰ تومان مبادله شد که امروز با کاهش ۲۱۰٫۰۰۰ تومانی به قیمت ۳٫۸۳۶٫۰۰۰ تومانی خرید و فروش شد.
امروز ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار ساخته نشده در بازار طلای تهران، ۲۹۴ هزار و ۳۵۰ تومان و هر انس طلا ۱٫۲۱۱ دلار و ۴۱ سنت است. همچنین طبق اعلام سامانه سنا خرید هر دلار در بازار ۹ هزار و ۲۴۷ تومان و فروش آن  ۹ هزار  و ۲۰۱ تومان همچنین خرید هر یورو در بازار آزاد ۹ هزار و ۳۹۰ تومان و فروش آن ۹ هزار و ۱۹۴ تومان صورت گرفته است.
با توجه به تحولات یک هفته اخیر بازار ارز،هر چند پس از رونمایی از بسته جدید ارزی برخی روزها شاهد افزایش قیمت در بازار سکه و ارز بودیم اما به اعتقاد صرافان این بازار شیب نزولی ادامه داری به خود گرفته است که این امر حاکی از بازگشت آرامش به بازار طلا و سکه است.
کاهش ۲۱۰ هزار تومانی قیمت سکه/ یورو ۱۱.۶۴۴ تومان شد
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار