آرمان اصفهان
۱۵:۳۵ - دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان خبر داد:

سایت جدید شورای اسلامی شهر بهارستان آغاز به کار کرد

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان گفت: امیدواریم از طریق این رسانه بتوانیم اطلاعات  و اخبار مصوبات جلسات، هم چنین پیگیری امور و رسیدگی مشکلات و خواسته های برحق مردم  این شهر را به اطلاع مردم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان  در گفتگو با خبرنگار  آرمان اصفهان اظهار کرد :  ما از اولین روزهای آغاز به کار شورای اسلامی شهر بهارستان تصمیم بر این داشتیم تا بتوانید بی واسطه با مردم حرف بزنیم ،مشکلات آنها را بشنویمو گزارش عملکرد و فعالیتهای شورا را با مردم شریف شهر در میان بگذاریم.

محبی افزود: به همین دلیل پیگیر بودیم که هرچه سریع تر سایت شورای اسلامی شهر بهارستان آغاز به کار کند و بتوانیم از طریق این رسانه  اطلاعات  و اخبار مصوبات جلسات، هم چنین پیگیری امور و رسیدگی مشکلات و خواسته های برحق مردم  این شهر را به اطلاع مردم برسانیم.

وی خاطر نشان کرد:  سایت جدید شورای اسلامی چند روزی است که فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است  و از همشهریان دعوت می کنیم جهت کسب هرگونه اطلاعات و علاوه بر آن جهت ارتباط مستقیم با اعضای شورای اسلامی شهر حتما به سایت شورا به نشانی

Www.shora-baharestan.ir مراجعه کنند .

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان در ادامه تصریح کرد:  در بخش سامانه ارتباطی باشورای اسلامی  این امکان را قرار دادیم که  شهروندان بتوانند مشکلات خود را در میان بگذارند کد رهگیری دریافت کنند و پس از یک هفته جهت بررسی مشکلات و دریافت پاسخ به سایت شورای شهر مراجعه کنند.

محبی با اشاره به سایر طرح و برنامه های دیگری که در خصوص رسانه شورای شهر در ذهن داریم گفت:  امیدواریم بتوانیم از این امکانات رسانه ای موجود به بهترین شکل به نفع مردم شریف شهر استفاده کنیم که در آینده این اطلاعات اعلام خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی از استفاده چنین رسانه هایی رابطه ای شفاف و در مسیر پیشرفت و خدمت با شهروندان است تاکید کرد:امیدواریم دلسوزان، نخبگان، خانواده‌های معظم و معزز شهدا ،متخصصین و  همه شهروندان شهر بهارستان ارتباط خود را با ما روز به روز قوی تر کنند و به منتخبین خود  برای خدمت یاری رسانند .

محبی اضافه کرد: شک نکنید زمانی که این ارتباط بین مردم و بین اعضای شورای اسلامی شهر همیشگی باشد هر روز شاهد آبادانی بیشتر شاهد پیشرفت بیشتر و شاهد از بین رفتن مشکلات و کمی ها و کاستی ها خواهیم بود .

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان هم چنین افزود: تلاش ما بر این است که بتوانیم  مشکلی را از مشکلات مردم شهر کم کنیم و بتوانیم خدمتی به این مردم لایق و شریف داشته باشیم و البته فراموش نمی‌کنیم که این اتحاد شما این ارتباط شما شهروندان می‌تواند زمینه پیشرفت خوب را فراهم کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اینکه مشکلات شهر توسط شما  مردم شریف به اطلاع اعضای شورای اسلامی شهر برسد و اینکه اعضای شورای اسلامی با تلاش با پیگیری با استفاده از پتانسیل های موجود به همت شهردار و نیروهای خدوم شهرداری بتوانند این مشکلات را برطرف کنند بدون شک تنها هدف ما منتخبین مردم نازنین شهر بهارستان است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار