آرمان اصفهان
۰۷:۴۱ - پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

رییس شورای شهر بهارستان مطرح کرد:

گلریزان ریختن گل زندگی و امید برای ناامیدان و نیازمندان است

رییس شورای شهر بهارستان گفت: گلریزان در واقع ریختن گل زندگی و امید در چله تابستان گرم در کنار رنج وگرفتاری همنوعان است که با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های رنج کشیده هدیه می‌کنیم و زندانیان جرائم غیر عمد را که از بد روزگار گرفتار بندهای زندان شدند را نجات دهیم.

به گزارش آرمان اصفهان؛مجتبی محبی  شامگاه گذشته در نخستین جشن گریزان شهر بهارستان، با اشاره به اینکه امسال نخستین سالی است که جشن گلریزان را در شهر بهارستان اصفهان برگزار می شود ، اظهار کرد: معمولا جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود ولی چون ما تصمیم داشتیم این کمک خیرین را به کل سال نیز تعمیم دهیم و در ماه رمضان امسال نیز شرایط اجرای برنامه مهیا نبود، فرصت را غنیمت شماردیم و برنامه را اجرا کردیم.

وی بیان کرد: کمک خیران و گذشت شاکیان در جرائم غیرعمد منجر به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی برای مددجو و خانواده زندانی و جامعه می‌شود.

رییس شورای شهر بهارستان ادامه داد: امیدواریم این برنامه مستدام باشد و گامی باشد در راستای برطرف کردن و کاهش آسیب ها و تهدیدهای اجتماعی و هم چنین فرهنگ سازی کار خیر و دست گیری از هم شهریان در شهر بهارستان باشد .

وی افزود : گلریزان در واقع ریختن گل زندگی و امید در چله تابستان گرم در کنار رنج وگرفتاری همنوعان است که با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های  رنج کشیده هدیه می‌کنیم و زندانیان جرائم غیر عمد را که از بد روزگار گرفتار بندهای زندان شدند را نجات دهیم.

محبی با اشاره به  حدیثی از حضرت رسول اکرم (ص) اضافه کرد: « هرکس آبروی مومنی را بخرد، بی شک بهشت بر او واجب می شود» ، امیدواریم کمک های هرچند اندک شما مردم فهیم و بخشنده شهر بهارستان قدمی باشد برای بازگشت پدری به آغوش گرم خانواده اش، پدرانی که کودکانشان آرزو دارند پدر در خانه باشد آنها با دستان کوچک خود دعا می‌کنند در این جشن گلریزان خیرانی حضور به هم رسانند تا زمینه آزادی پدر آنها فراهم شود.

انتهای پیام/آرمان اصفهان

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار