آرمان اصفهان
۱۲:۵۲ - شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

موسوی‌لارگانی:

پاسخی قاطع و محکم در انتظار کدخداست

نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس با همراهی نمایندگان در حال ارائه طرحی مناسب در جهت جایگزینی است که در این هفته مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به صحن علنی ارائه خواهد شد.

به گزارش آرمان اصفهان، حجت‌الاسلام موسوی لارگانی در رابطه با حرکت جمعی از نمایندگان در آتش زدن پرچم آمریکا و نماد برجام اظهار کرد: در تبلیغاتی که شخص رئیس‌جمهور آمریکا برای انتخابات داشت در رابطه با متن سند برجام اشاره می‌کرد که آن را پاره خواهد کرد، همان زمان رهبر معظم انقلاب پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های ترامپ گفتند که اگر سردمداران آمریکا برجام را پاره کنند ما آن را آتش خواهیم زد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب از شروع مذاکرات همواره بر این موضوع تأکید داشتند اعتمادی به ‌نظام سلطه نیست و من به این مذاکرات خوش‌بین نیستم و البته از گروه مذاکره‌کننده حمایت لازم را داشتند و آن‌ها نیز تمام سعی و تلاش خود را در این موضوع انجام دادند؛ اما سرانجام آنچه شد که ایران اسلامی به ‌تمامی تعهدات خود در متن سند برجام عمل کرد ولی آمریکا در عمل آن را نپذیرفت و شاهد عکس‌العمل متفاوتی بوده‌ایم که البته جای تعجب هم نداشت و این موضوع قابل پیش‌بینی بود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنی آمریکا با ملت ایران از اول پیروزی انقلاب اسلامی بوده است و مربوط به امروز و دیروز نیست اما باعث تأسف است که افرادی در موضوع برجام دچار اشتباه محاسباتی شدند و در ذهن خود چنین تصور می‌کردند که موفق خواهند شد اما شاهد هستیم  از اول انقلاب آمریکا هرچه در توان داشته است در جهت ضربه به‌نظام اسلامی انجام داده است.

وی افزود: در طول مدت مذاکره با کشورهای ۵+۱ در موضوع هسته‌ای بارها شاهد این بوده‌ایم که توهین‌های بزرگی از سوی جبهه استکبار به ملت مقاوم و آگاه ایران اسلامی رخ داد که بسیاری را مسؤولان نظام با سعه‌صدر از آن عبور کردند اما این بار با توهین وقیحانه به متن سند برجام در پارلمان آمریکا و توسط مشاور ترامپ  نمایندگان مجلس طی اقدامی خودجوش و ارزشمند پرچم آمریکا و نماد برجام را آتش زدند چراکه تجربه نشان داده که باید در مقابل فرد مغرور و متکبر پاسخی متکبرانه داشت و در تأکیدات دینی و آیات الهی به این موضوع اشاره‌ شده است.

موسوی لارگانی بیان کرد: تجربه نشان داده دشمنان از نجابت ملت ایران همواره سوءاستفاده خواهند کرد و گاها نیاز است که جبهه استکبار جهانی بداند که مردم ایران اسلامی جواب یاوه‌گویی‌های آنان را در عمل خواهند داد و به توفیق الهی و به کوری چشم دشمنان ۴۰ سالگی انقلاب خود را جشن خواهند گرفت.

وی یادآور شد: اگر بازگشتی  به چند سال اخیر که گروه مذاکره‌کننده مشغول مذاکره با  ۵+۱ بود داشته باشیم علی‌رغم توصیه‌ها و هشدارهای رهبر معظم انقلاب در این موضوع که مواظب باشید فریب نخورید و اگر شما یک‌قدم عقب بیایید دشمن صد قدم جلو می‌آید مشاهده کردیم که دشمن صحبت از کنار گذاشتن قدرت موشکی می‌کند و بهانه‌های دیگر را مطرح می‌کند و این نشان‌دهنده این است که دشمنان کوتاه نمی‌آیند و هدف آنان براندازی نظام اسلامی است که البته این آرزو را به گور خواهند برد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس با همراهی نمایندگان در حال ارائه طرحی مناسب در جهت جایگزینی است که در این هفته مورد بررسی قرار خواهد گرفت و  به صحن علنی ارائه خواهد شد.

موسوی‌لارگانی ادامه داد: نباید فراموش کرد جواب گستاخی‌های مکرر آمریکا که خود را کدخدای جهان می‌داند پاسخی قاطع و محکم باید باشد و این‌که طبق فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع تقلید نظام اسلامی هیچ‌گاه به دنبال سلاح هسته‌ای نبوده و استفاده صلح‌آمیز انرژی هسته‌ای را سرلوحه کار خود قرار داده است و به دنبال پیشرفت در زمینه‌های کاربردی این انرژی به‌ویژه در پزشکی و صنعت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این زمان کنونی لازم است تمامی مسؤولان و ملت شریف ایران حول محور ولایت‌فقیه باشیم چراکه اگر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را سرلوحه اقدامات اجرایی خود قرار دهیم قطعاً کشور هیچ آسیبی نخواهد دید و این موضوع همیشه در طول‌ سال‌های سپری‌شده از انقلاب اسلامی به‌وضوح مشاهده و ثابت‌شده است.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار