آرمان اصفهان
09:48 - شنبه 17 مارس 2018

نماینده سمیرم:

نظارت و پیگیری طرح ها اولویت فرماندار جدید سمیرم باشد

نماینده مردم سمیرم در خانه ملت از فرماندار جدید این شهرستان خواست نظارت و پیگیری طرح ها و برنامه ها را در اولویت کاری خود قرار دهد.

به گزارش آرمان اصفهان، اصغر سلیمی روز شنبه در نشست تکریم و معارفه فرماندارن سمیرم با تاکید بر کار مدوام و بی وقفه برای مردم اظهار کرد: مردم تنها چیزی که مسئولان می خواهند کار و تلاش است و کاری به اصولگرا و اصلاح طلب بودن مسئول ندارند.
وی تصریح کرد: همه گرایش ها و خطوط سیاسی داخل نظام محترم هستند اما اینها دردی از مردمی که بیکاری و خشکسالی گریبانشان را گرفته است درمان نخواهد کرد و چاره اساسی کارها نیست.
وی به سابقه کار فرماندار جدید سمیرم در سمت شهرداری این شهر، در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: این آشنایی با منطقه و خلق و خوی مردم، کمک بزرگی به پیشبرد برنامه ها و فعالیت های فرماندار جدید خواهد بود.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم از فرماندار جدید خواست با نگاه یکسان به همه اقشار اعم از روستایی، شهری و عشایری امور شهرستان را پیگیری و بلند نظرانه کارها را پیش ببرد.
سلیمی با ا نتقاد از مسئولانی که حتی آمار کاری و مرتبط با مجموعه خود را هم نمی دانند افزود: بارها پیش آمده مدیری به همراه نماینده مجلس در دفتر وزیر حاضر شده اما با وجود دستور وزیر آن مسئول مربوطه شهرستانی مسائل را رها کرده و پیگیری نکرده است.
نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی، از فرماندار سمیرم خواست با مشخص کردن یک نفر بعنوان رابط فرمانداری و دفتر نماینده با قدرت و تلاش مضاعف، مسائل منطقه ای و امور مرتبط با دستورهای اخذ شده مدیران ارشد نظام را پیگیری کند.
این نماینده مجلس ادامه بحران خشکسالی بویژه در شرق سمیرم را یادآور شد و گفت: کاهش ۶۵درصدی بارش ها در سال زراعی جاری حاکی از ادامه این بحران است که باید برای مقابله با آن چاره جویی اساسی صورت گیرد.
این نماینده مجلس همچنین به برخی پارتی بازی ها در سازمان های دولتی اشاره کرد و گفت: فرماندار و مسئولان نباید از فرصت خدمت رسانی برای اطرافیان خود بهره ببرند بلکه باید فقط و فقط برای مردم و رضای خدا کار کنند.
سلیمی اشاره ای کوتاه هم به فضای مجازی و تخریب های گاه و بیگاه در این فضا داشت و افزود: نقد با تخریب متفاوت است و مسئولان باید پذیرای نقد منصفانه خبرنگاران و مردم باشند.
سخنگوی کمیسیون شوراها، از ضعف ها و لابی گری در امر استخدامی گلایه کرد و گفت: مردم به ما رای داده اند تا اجازه ندهیم نفوذ یک مسئول روند عادی استخدامی را تغییر دهد و سفارشات خاصی به بقیه ظلم کند.
وی از سکونت فرماندار جدید در شهرستان سخن گفت و افزود: سایر مسئولان نیز باید برای خدمت به مردم و درک کمبود ها در شهرستان سکونت پیدا کنند.

بر این اساس، «محمد جعفرزاده قهدریجانی» با سه سال سابقه شهرداری سمیرم و دوسال معاونت فرمانداری فلاورجان، با حکم رحمانی فضلی، وزیر کشور به عنوان فرماندار سمیرم معرفی و از خدمات محمدحسین نصرتی در طول سه سال فعالیت خوددر این شهرستان تقدیر شد.
شهرستان سمیرم با افزون بر ۱۰۰هزار جمعیت شهری، روستایی و عشایری، ۱۵۰ روستا و آبادی، چهار شهر و چهار بخش مرکزی، دناکوه، پادنا و وردست، در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان و ۱۶۴ کیلومتری شمال یاسوج واقع شده است.

انتهای پیام/ آرمان اصفهان

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار