آرمان اصفهان
۱۴:۳۵ - جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶

امام جمعه موقت شهر بهارستان:

مسئولان خائن به نظام پاسخگوی مردم باشند

امام جمعه موقت شهر بهارستان، گفت: نتیجه خیانت برخی مسئولان نظام رکود، تورم و مشکلات اقتصادی عدیده کشور است.

به گزارش آرمان اصفهان، حجت الاسلام  غلامحسین غلامی در خطبه های  نماز جمعه این هفته شهر بهارستان اصفهان، ضمن سفارش به تقوای الهی اظهار کرد: امروز تکریم به مادران و پدران و خانواده معزز شهدا که نور چشم و چراغ راهمان هستند همان تکریم شهدا است و این به معنای ادامه راه و عمل به وصایای آنها و حراست از آرمان های امام، انقلاب و ولایت است.

امام جمعه موقت شهر بهارستان اصفهان، در بخشی دیگر ازسخنانش، افزود: شهدا همان جوانان غیرتمند و انقلابی هستند که راه را به خوبی شناخته اند و تا پای جان به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی با وجود همه مشکلات در دفاع از ارزش های انقلاب پشت سر ولی و رهبر امت اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی) ایستاده اند.

امام جمعه موقت شهر بهارستان  با اشاره به اینکه خون مطهر شهدا زیر بنای انقلاب و ولایت است گفت: شهدا با نثار جانشان ابرقدرت ها و مستکبران و مزدوران داخلی و خارجی را به زانو درآوردند.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه گفت:  ایشان فرمودند امیدوارم که ان‌شاءاللّه آن روزی را که شماها در قدس نماز جماعت می خوانید، ببینید و ببینیم ان‌شاءاللّه؛ ما معتقدیم که این ‌روز خواهد آمد.

به گفته وی ممکن است شخص این حقیر یا امثال ما نباشند، امّا این روز خواهد آمد و دیر هم نخواهد شد.

امام جمعه موقت شهر بهارستان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، برخی مسئولان نظان را خائن خواند و تاکید کرد: مسئولانی خائن به نظام و امت هستند که با دست اندازی به بیت المال، حقوق های نجومی و وام های میلیاردی برای خود و نورچشمی ها و منتسبان می گیرند و با واردات بی رویه و بعضا قاچاق ضربه به اقتصاد، تولید داخل و کارگران زحمتکش می زنند.

حجت الاسلام غلامی تصریح کرد:  نتیجه خیانت برخی مسئولان نظام رکود، تورم و مشکلات اقتصادی عدیده کشور است.

امام جمعه موقت شهر بهارستان به رفتار های برخی از مسئولان خائن به نظام اظهار کرد: آنها با تمسخر، هتک حرمت و ترک اعتقادات آب به آسیاب دشمن می ریزند و اگر دست از خیانت برندارند  به زودی باید پاسخ گوی خدا، خون شهدا، و این امت باشند.

حجت الاسلام غلامی خاطرنشان کرد : خداوند درقرآن کریم می گوید احسان کن همان گونه که خدا به تو احسان کرده است، در سطح شهر بهارستان چندین خیریه داریم که کادر مدیریتی آنها با اخلاص و بدون نام و عنوان خدمات بسیار شایسته ای را در سطح شهر انجام می دهند اما باید بدانیم همه باید دست به دست هم دهیم و احسان کنیم و در این امر خداپسندانه شرکت کنیم.

امام جمعه موقت شهر بهارستان با اشاره به حمایت از کالای داخلی افزود: خودمان و بقیه را به خرید تولید داخلی که بزرگترین مبارزه با دشمنان اسلام و دفاع از محرومان و کارگران زحمتکش کشورمان است سفارش کنیم تا کمک به چرخه اقتصاد کشور عزیزمان باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: روز ۱۵ اسفند روز درخت کاریو آغاز هفته منابع طبیعی است ما در شهر بهارستان با مشکل عدم خاک حاصلخیزی خاک  و کم آبی مواجه هستیم اما می توانیم با مدیریت درست در تامین آب و حفظ منابع طبیعی کمک به حفظ محیط زیست و زیبایی شهرمان کنیم.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار