آرمان اصفهان
۲۰:۳۹ - پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای بهارستان خبرداد:

«بخشداری» در راه بهارستان/ خان هفتم؛ ابلاغ وزارت کشور

مهدی نصر اصفهانی گفت: در آینده ای نه چندان دور شاهد ایجاد بخشداری در شهر بهارستان هستیم و منتظر ابلاغ آن از سوی وزارت کشور هستیم

رئیس کمسیون سرمایه گذاری حقوقی وگردشگری شورای شهر بهارستان  در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان، اظهار کرد: یکی از مطالبات بحق مردم شهر بهارستان ورود ادارات و دستگاه های خدمت رسان در شهر بهارستان است و اصلی ترین و ضروری ترین آنها که از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است و می تواند به عنوان یک پتانسیل بسیار موثر در راستای هماهنگی بین دستگاه های مدیریت شهری نقش بسزایی را ایفا کند استقرار بخشداری در این شهر جوان است.

مهدی نصر اصفهانی تصریح کرد: در طول شش ماه گذشته پیگیری ها و جلسات مستمری با مدیران استانی  و هم چنین نمایندگان مجلس در این دوره و دوره قبل که از روند کار مطلع بودند داشته ایم  و به خصوص اهتمام ویژه فرماندار شهرستان اصفهان در این زمینه بسیار تاثیر گذار بود .

وی در ادامه گفت: به زودی و در آینده ای نه چندان دور شاهد ایجاد بخشداری در شهر بهارستان هستیم و منتظر ابلاغ آن از سوی وزارت کشور هستیم و امیدواریم در راستای ایجاد بخشداری بقیه ادارات که هنوز در شهر مستقر نشده اند و حتی نمایندگی هم ندارند اقدام کنند .

این عضو شورای اسلامی شهر بهارستان با اشاره به اینکه به زودی شاهد خواهیم بود ادارات و دستگاه های خدمت رسان در سطح شهر مستقر شوند افزود: استقرار این ادارات علاوه بر اینکه موجب تسهیل در امور مردم و صرفه جویی در وقت و هزینه های آنها می گردد زمینه اشتغال جوانان بهارستان که جویای کار هستند فراهم می شود و موجب تقویت زیر بنای این شهر می شود.

در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با همدلی ووحدت بین دستگاه های بهارستان و مردم مسیر توسعه و پیشرفت را با موفقیت بپیماییم.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار