آرمان اصفهان
۲۳:۰۵ - یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای بهارستان تاکید کرد

شهرداری و شرکت عمران بهارستان فرصت های سرمایه گذاری شهر را به کل کشور معرفی کنند

مهدی نصر اصفهانی گفت: شهرداری و شرکت عمران اطلس سرمایه گذاری با رویکرد گردشگری را در اسرع وقت آماده و فرصت های بهارستان در سرمایه گذاری را به کل کشور و شرکت های خارجی معرفی کنند.

به گزارش آرمان اصفهان،جلسه علنی شورای شهر بهارستان با حضور اعضای این شورا، شهردار بهارستان و مدیر عامل شرکت عمران شهر بهارستان امروز عصر برگزار شد.

رئیس کمسیون سرمایه گذاری حقوقی وگردشگری شورای شهر بهارستان در این جلسه گفت: بهارستان، بهار سرمایه گذاری در همه حوزه ها است و فضا و بستر برای جذب سرمایه گذاری مهیاست؛ درب را به سوی سرمایه گذاران داخلی و خارجی باز کنید و بهارستان را از بن بست خارج کنید.

مهدی نصر اصفهانی افزود: شهرداری و شرکت عمران به عنوان دو بازوی اصلی شهر باید اطلس سرمایه گذاری با رویکرد گردشگری را در اسرع وقت آماده کنند و در یک همایش، فرصت های بهارستان در سرمایه گذاری را به کل کشور و شرکت های خارجی معرفی کنند.

وی اظهار کرد: ورود سرمایه گذار در همه حوزه ها می تواند باعث رشد و تعالی شهر شود و فرصت های از دست رفته را به شهر برگرداند؛ مردم بهارستان تشنه کار هستند و از آنجا که شهر یک پوسته مدیریتی انداخته، اکنون فرصت مناسبی برای خدمت به مردم شهر بهارستان است.

نصر ادامه داد: امروز شهر بهارستان احتیاج به آرامش دارد و با وحدت و همدلی باید مسیر توسعه را ادامه دهیم.

این عضو شورای شهر بهارستان در پایان سخنان خود استقرار بخشداری در کنار سایر دستگاه های خدمت رسان شهر را یکی از مطالبات مردم شهر بهارستان برشمرد.

آماده مذاکره با شرکت عمران در خصوص مسائل شهر هستم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهارستان در ادامه جلسه ضمن انتقاد از عملکرد شرکت عمران بهارستان در سال های گذشته گفت: لازم است شرکت عمران در سال ۱۳۹۷ در برنامه ها و پروژه های خود تجدید نظر کند.

محمد ابراهیمی افزود: این آمادگی را دارم تا با همکاری و همراهی اعضای شورای شهر وزیر مسکن و شهرسازی را به منظور گفتمان و مذاکره در خصوص مسائل شهر بهارستان در ساختمان شورای شهر حاضر و مطالبات را پیگیری کنم.

وی ادامه داد: با وجود همه انتقاداتی که به شرکت عمران دارم آماده مذاکره با آن ها در خصوص مسائل شهر بهارستان هستم.

ابراهیمی اظهار کرد: شرکت عمران در گزارشی ردیف و میزان بودجه خود در خصوص تکمیل فازهای ۲ و ۳، میزان بودجه شرکت و مقدار واریز آن به تهران و سهم شهروندان در دریافت خدمات از شرکت عمران را به اطلاع مردم برساند.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار