آرمان اصفهان
۰۸:۴۱ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان:

آرمان ها و ارزش های امام راحل (ره) باید به نسل چهارم انقلاب انتقال یابد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان گفت: ستاد دهه فجر شهر بهارستان قرار است امسال در قالب هشت کمیته، به طور تخصصی برنامه های دهه فجر را برگزار کند.

جواد ربیع، در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان،درباره گرامیداشت ایام الله فجر انقلاب، اظهارکرد: انقلاب اسلامی در بحبوبه تبلیغات تمدن های غرب و شرق و مکاتب فکری امپریالیسم و سوسیالیسمی ظهور یافت اما از هیچ کدام از این مکاتب فکری نشات نگرفته بود.

وی گفت: انقلاب ایران از اسلام سرچشمه گرفته بود، اسلامی که امام خمینی (ره) به عنوان تئورسین نظام حکومتی ولایت فقیه مطرح ساخته بود سرچشمه گرفت.

وی با اشاره به مهم ترین ارزشی که انقلاب برای ما داشته است  افزود: تلاش در مسیر جاری سازی اصول اسلامی با آنچه که انبیای الهی(ع) و رسول گرامی (ص) برای تحقق آن مبعوث شدند است و این بزرگترین و والاترین احترام به اصول انسانی_ اسلامی است که حکومتی قوانین و ساختارش براساس اسلام مزین شده باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان  تاکید کرد : مهم ترین ارزش انقلاب اسلامی در طول حیاتش تاکنون تلاش در مسیر حفظ و تحقق ارزشها و آرمان های اسلامی،انسانی و انقلابی بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان  متذکر شد: ستاد دهه فجر شهر بهارستان با حضور همه مسئولان و اعضای این ستاد تشکیل شد و برنامه های پیشنهادی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در قالب هشت کمیته به تصویت رسید.

به گفته وی، این کمیته ها شامل: مراسم، پشتیبانی، بسیج و ایثارگران، فرهنگی بانوان، دانشجویی، دانش آموزی، ورزش و جوانان، مساجد و هیئات مذهبی است.

وی هدف از تشکیل هر یک از کمیته ها اجرای هرچه کیفی تر برنامه های ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر دانست و اذعان کرد:  کمیته مراسم مسئولیت هماهنگی و پیگیری کل مراسم های این دهه و هم چنین اجرای برنامه در اولین و آخرین روز از این ایام را در دستور کار خود دارد.

ربیع تشریح کرد: کمیته پشتیبانی که وظیفه حمایت از سایر کمیته ها و فضاسازی و تبلیغات شهری ویژه این ایام را در سطح شهر بهارستان پذیرفته است ،هم چنین کمیته فرهنگی بانوان برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، مسابقات فرهنگی، هنری و نورافشانی  شب پیروزی انقلاب و اجرای برنامه های محله محور را در برنامه کاری خود دارد.

مسئول ستاد برگزاری ایام الله دهه فجرشهر بهارستان ادامه داد : کمیته بسیج و ایثارگران همایش بزرگ بصیرت افزایی با حضور دکترصفارهرندی مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه ، عطر افشانی مزار شهدای گمنام بهارستان همزمان با سراسر کشور در نوزدهم بهمن ماه راس ساعت ۱۴:۳۰  با حضور شهروندان بهارستانی و تجلیل از خانواده معزز شهداو ایثارگران و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در شهر بهارستان توسط ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اصفهان اجرا خواهد شد.

وی  مطرح کرد: کمیته دانش آموزی که وظیفه آشنا سازی دانش آموزان به عنوان نسل چهارم انقلاب با دستاوردها و پیشرفت های کشور در دوره حکومت اسلامی را برعهده دارد و اجرای برنامه ها و مسابقات فرهنگی، ورزشی ، هنری و تشکیل و اجرای گروه های نمایش و سرود ویژه گرامی داشت این ایام را در برنامه کاری خود دارد.

ربیع به نقش اثر گذار جوانان در تبیین اندیشه های ناب امام راحل(ره) ، خاطرنشان کرد: کمیته دانشجویی برگزاری جشن پیروزی انقلاب در شب ۲۲ بهمن ویژه دانشجویان و جوانان شهر بهارستان با محوریت دانشگاه غیرانتفاعی یخ بهایی و هم چنین برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت دانشگاه پیام نور شهر بهارستان و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی متناسب با نیازهای جوانان در دستور اجرای برنامه دارد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان در بخش دیگری از سخنانش افزود:  کمیته ورزش و جوانان مسابقات قهرمانی ورزش شهرستانی استان اصفهان در رشته های طناب کشی، دارت، شوت هندبال، شوت بسکتبال در سطح شهر بهارستان در باشگاه شهدای گمنام این شهر از دیگر برنامه هایی است که قرار است در این ایام توسط این کمیته برگزار شود.

وی گفت: کمیته مساجد و هیئات مذهبی پخش گلبانگ تکبیر از موذن های مساجد شهر همزمان با سراسر کشور در شب ۲۲ بهمن را در برنامه کاری خود دارد و علاوه برآن برگزاری برنامه های عزاداری شهادت دخت نبی اکرم(ص) در سطح هیئات مذهبی محلی و مساجد شهر بهارستان را برعهده دارد.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار