آرمان اصفهان
۱۲:۴۰ - جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶

از ششم تا سی و یکم شهریورماه:

چهارمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در اصفهان برگزار می‌شود

چهارمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی، در استان اصفهان از ششم تا سی و یکم شهریورماه دایر می باشد.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از صاحب نیوز،این نمایشگاه که به همت موسسه فرهنگ اول برگزار می‌شود،  ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه ششم شهریورماه و با سخنرانی حسن عباسی کارشناس مسائل استراتژیست و رئیس اندیشکده یقین افتتاح شده است.

در این نمایشگاه بیش از سه هزار نوع محصول از صدها تولید کننده نوشت افزار و محصولات فرهنگی ایرانی، از قبیل دفاتر و نوشت افزار، کتاب، کیف و جامدادی، هدایای فرهنگی، بازی فکری و حرکتی، لوازم جشن تولد و جشن تکلیف، مهمات تزئینی جنگی، پوشاک کودک و ملزومات محرم و اربعین و با هدف حمایت از کالای ایرانی و ارزش نهادن به تولیدات متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی با تخفیف ۲۰ درصد عرضه می‌شود. منتظر حضور گرمتان در این جشنواره هستیم.

نوشت افزار به عنوان یکی از مهمترین و استراتژیک ترین گروه کالایی در بین محصولات قرار می گیرد و از دلایل این اهمیت می توان به مخاطبان این گروه محصولات اشاره نمود که دانش آموزان، کودکان و نوجوانان می باشد که به عنوان مهمترین گروه جهت تاثیرگذاری فرهنگی هستند، نام برد. بی شک انتقال ارزش ها و باورهای هر کشور به نسل های آینده، از مهمترین وظایف حاکمیت و تک تک مردم هر ملتی است که این مهم از طریق اثرگذاری های فرهنگی بر جامعه کودک و نوجوانان آن کشور صورت می گیرد.

با همین نگاه از چهار  سال گذشته حرکتی مردمی توسط جمعی از فعالین فرهنگی و اقتصادی جهت تولید و توزیع نوشت افزار های ایرانی اسلامی شکل گرفته است که بحمدالله امروز به بیش از ۵۰ تولید کننده و بیش از ۱۰۰ توزیع کننده رسیده و تولید بیش از ۲۵ میلیون محصول رسیده است.

معرفی بهترین برند های نوشت افزار ایرانی

این نمایشگاه با توجه به حرکتی که بر مبنای تولید آثار ایرانی و اسلامی در کشور آغاز شده است شکل گرفت و به نوعی می توان گفت نمایشگاه، تولید آثار بومی و اسلامی کشور است. در نمایشگاه ایران نوشت، تولید کنندگان نوشت افزارهای ایرانی اسلامی گرد هم جمع می شوند و فضا بیشتر برای ارتباط تولیدکنندگان با یکدیگر شکل می گیرد. البته اصناف بازار و مسئولان فرهنگی کشور نیز به این نمایشگاه می آیند تا آثار را ببینند و درباره تولیدات ایرانی و اسلامی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

آبرنگ و گواش و خمیر بازی : آریا

پوشه دکمه دار: پاپکو

تراش: قاصدک، آوای تحریر ، فکتیس

پاک کن: قاصدک ، آزاده، تحریران، پارسی ، پارسا، پاک ایران، فکتیس ، پلیکان، کنکو

پرگار : فکتیس ، آذران تحریرات

چسب ماتیکی: رازی

چسب تحریر (نواری): رازی

چسب نواری پهن: رازی

چسب مایع: آهو ، رازی، استحکام ، کاسپین ، رازی ، نقشینه چسب تهران ، چسب کار ، بن ، جلاسنج ، دلتا

خودکار: صفاکیان (از همه ی خودکارها ایرانی تر است )،پاپکو ، شهاب ، استالیش

 خودکار رنگی فانتزی: پاپکو، کیان

 خط کش: قاصدک ، آزاده، آذران تحریر، صریر، تحریران، آوای تحریر

 ظرف چاشت: آزاده ، آریا

 پاستل ( مدادشمعی): آریا

 دفتر: صالح، خراسان، آزاده، روشنا، فطرس، اعلایی،آرش ،بچه‌های آسمانی، پرسام، مهتاب، خلیج فارس، رویش، یارمهدی، سروش، فاطمی، قاصدک، طرفه، ایام، هدهد، حدیث نینوا، ایما، گلدسته، روح الله، اسپی کوه، ریحانه، دفتر کلاسور دوکا، مهرو ماه

 جامدادی: سهند، قاصدک، پاپکو، دارا و سارا، شکرستان

 سوزن منگنه : یزد منگنه

 کوله پشتی : پاپکو ، سینا جستجو، ثنا و ثمین، دارا و سارا

 کلیربوک : پاپکو

 کاور کاغذ: پاپکو

 مداد  اتود : خرم ، بیک، بی یور فور، پلیکان ، تحریران

 ماشین حساب : پارس حساب

 مداد: پارس مداد ، لاکپشت، بیست، آزاده، قاصدک، آریا ، استایلیش ،فکتیس ، پارس تحریر

 مدادرنگی: پارس مداد، لاکپشت، آریا، دایناسور، بیست، فکتیس ، آزاده، لی پن ، استایلیش، امپراتور، یوگی، سی بی اس ایرانی، روزنامه ای بیست، روزنامه ای من، روزنامه ای سبز، مداد سبز

 لاک غلط گیر: استایلیش، پلیکان ایران

 لوازم تحریر : قاصدک ، کانون پرورش فکری ، شکرستان

 


انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار